• tam bir ay önce, başlangıcından 2 ay sonra, 75 bin kullanıcı varken bugün 200 bin kullanıcıyı aşmıştır. yani küçük bir ivme yakalamış.
    1 ya da 10 milyon kullanıcıdan sonra yeni madenci kabulü bitirilecek deniyor açıkçası bence şimdiden kesin bir sayı verilmemesi pi cc’nin fos çıkma ihtimalini artırıyor. umarım sonumuz teknolojik saadet zinciri olmaz.
  • değerinin 22/7 $ olacağına yemin ederse yazar arkadaşın referansıyla yazdığı dalgaları yapabileceğim hede.
  • an itibarıyla 400k üyeye sahip olan, telefondan “mining” yapabildiğiniz oluşum. 2020 yılında meyvelerini toplayabilirsiniz, toplanacak meyve olmayabilir de. referanssız üye olamıyorsunuz. referans ve bilgi için ( epey araştırma yaptım ) yeşillendirebilirsiniz.
  • (bkz: pi network)
  • sitesi bile tarih olmuş coindir.
  • piyasa değeri 2020 nin ilk çeyreğinde belli olacak yeni kripto para. adama pi nin değeri sence ne olur diyorum. 22/7 diyor. tebrikler einstein kardeşim.
  • referansa "eşşeğinsiki_hala_bitmediniz mi"yazıp gelin karşılıklı seks yapalım.
  • bir kaç gündür arkada çalışıyor bakalım nolcak?referans şeysi dreamers
  • şu anda telefonunuzu yeme durumu yok. bilmeden götünden sallamak sanırım en çok bizim memlekette görülen bir durumdur herhalde.

uygulamayı indirip kuruyorsun. kazanmaya başlıyorsun. 24 saat sonra seni uyarıyor. gel bas diye. uygulamayı açıp mine diyorsun. sonra uygulamayı kapat istersen. yani tek yapacağın 24 saatte bir girip mine’a tıklamak. arka planda çalışan bir şey yok. bu bir süre böyle gidecek. ileride evet bu şekilde değil de programı sürekli çalıştırarak mine edeceksiniz. ama bu sefer de böyle bol keseden kazanılmayacak. o zaman gelene kadar kur işte telefonuna, günde bir kere de bas. nedir yani.

ben referans vermeyeceğim. çünkü bunları girin de bana faydası olsun diye yazmadım. neyse onu anlatayım diye yazdım. sorusu olan da sorabilir.
  • yoktan zengin olsak ne olurdu ki diyerek katıldığım kripto para uygulamasıdır.
    referans: freedemigod
    yazarsanız her iki tarafta belki milyoner olabilir.. (bkz: yersen)
hesabın var mı? giriş yap