• her kedide bulunan default account. bu account la login olduktan sonra bazi exploitlerle (orn: bi kase sut) yeni account lar acabilirsiniz...
  • yarisindan cogunu benim yazmama karsin authors listesinde "inactive contributor" olarak yer aldigim hayirsiz proje. onu da kaldirin bari, tarihi degistirebiliyor musunuz acaba? yaziklar olsun.
  • kediler arasında çok yaygın bir isim. bizdeki ali, ayşe gibi birşey olmalı herhalde.
  • tutkulu aşıklar da, ciddi filozoflar da
    bir pisi alır, bastırınca olgunluk çağı,
    güçlü, tatlı gururlu pisi, tüm aradığı
    tıpkı onlar gibi hayatta sıcak bir oda.

aşk ilminin, bilim aşkının yoldaşı pisi,
    adımlarında uçurumların sessizliği;
    olurdu karanlıklar tanrısının çırağı,
    yaltaklanmaya razı olup, bıraksa kibiri.

yalnızlık çölünün bir vahasında uzanmış,
    uyumuş, sonra sonsuz hülyalara uyanmış
    soylu kadın başlı canavarları andırır.

sihirli kıvılcımlar var doğurgan karnında.
    sanki bir altın yağmuruna yakalanmıştır,
    altın yıldızlar parlar mutasavvıf alnında.

(bkz: charles baudelaire)
  • yeni işkence aleti.

bir adet ankara kedisi, ne dediği anlaşılmayan ve sadece çığlık atan bir fare, lord voldemort gibi dolaşan bir karga. kedi soruyor, dış ses ayşe şule hanım yanıtlıyor, hayatımıza x girdi deniliyor.

o değil de, farenin konuşması nedir, ne anlatıyor bu arkadaş, karga neden ezikleniyor (uçarken gökyüzü kararıyor sanarsın dabbetül arz). geri planda mıy muy may ay bu sesler nedir.

pepeeyi mumla arar insan, beş dakika dayanabilirseniz hesap numaranızı verin de yüz bin tl göndereyim.

bu arada cingıl şu şekilde:

pisi..pisi.. işte pisi pisi (ayşe şule bağırıyor yine).

tansiyon ilacımı almaya gidiyorum
  • devletin bürokratları tarafından yüzlerce yıllık adı, bir süre önce malum ad değiştirme cinayetine uğramış muğla köylerinden.

yeni adı yeşilyurt.
  • kedi kulağının en bir hassasından güdümlü olduğu ses.
  • (bkz: kedi)
  • pardus işletim sisteminin, özellikleri sıralamakla bitmeyecek kadar gelişmiş olan paket yöneticisidir. kullanıcı grafik arayüzüne de pisi-kga diye seslenilir, seslenince gelir, ne derseniz yapar.
  • yeni ismi yeşilyurt olan muğla'ya bağlı kasaba. pehlivanın harman olduğu yer.
hesabın var mı? giriş yap