• letgo'da görebileceğiniz durumdur.

satılık ps4 ilanı koydum. adam 'abi küfreden muhabbet kuşu var, takas olur mu' diye mesaj atıyor. sker misin, sabaha kadar küfür mü edersin... napacam la ben muhabbet kuşunu?
  • eğer istenirse elimdeki şükreden muhabbet kuşu ile katılabileceğim pazarlıktır.
  • bu mantıkla 1080ti ekran kartı ile papağan takas edilebilir.
  • ps4 etrafında dönerek taklalar atan muhabbet üstüne muhabbet eden bir kuşla dahil olabileceğim pazarlıktır.
  • dahil olmak istediğim pazarlıktır.

benim muhabbet kuşu da şükrediyor, kısmen de olsa yani. "çok şü" diyor, "kür" bazen geliyor. çok cana yakın ancak biraz kaprisli. en sevdiği şey kaju, en az haftada bir alman gerekiyor. yoksa küsebiliyor.

istersen yanında hiçbir maarifeti olmayan, dünyanın en yabani sultan papağanını da verebilirim.
  • benim anlamadığım nasıl bir insan evinde baktığı, büyüttüğü bir canlıdan mal karşılığı vazgeçebilir. bugün evini paylaştığı muhabbet kuşunu ps4’e satan yarın bir gün çocuğunu, karısını da satar.

şu başlıkta yozlaşmış, ahlaki çöküntü içine dibine kadar batmış yeni türkiye’yi görebilirsiniz.
  • abo, bu geyiği bile yeni türkiye'ye bağlamışlar.
  • letgo'daki insanlar kadar basit insanlar görmedim, adam sokağa atsan kimsenin almayacağı eşyaları satmaya çalışıyor.
  • sabahlari gunaydin, geceleri iyi geceler diyebilen jako papaganla katilabilecegim pazarliktir. muhabbet kusuyla aradaki fiyat farkini ikinci bir joystick ile halledebiliriz.
hesabın var mı? giriş yap