• nintendo'nun 2018 yapımı pokemon oyunu. nintendo switch için çıkacak olan oyun pokemon yellow remake'i olacak. oyunda göze çarpan yenilikler ise pokemon go'da sahip olduğunuz pokemonları oyuna aktarabilmek(bunun için ek olarak fiziksel poketopu satın almak gerekiyor sanırsam), hikayede ilerlerken multiplayer oyuncu desteği olması ve pokemon go'daki pokemon yakalama mantığının gelmiş olması.
  • kasım'a kadar kim bekleyecek, sorarım.

charizard'a binmiş uçuyor eleman, multiplayer var, pokétopu var.

resmen çocukluğa döneceğiz.
  • heycanlandırmış oyundur. tekrar pokemon go'ya başlayıp, oyun çıkana kadar pokemon toplamayı düşündürmüştür.
  • wild pokemon battle olmamasıyla üzmüş oyundur.

yine de insan biraz düşününce zaman kazandıran bi hareket olmuş bazen büyük ameleliklere dönüşebiliyordu çünkü.

ama pokemon'larımızı nasıl geliştireceğiniz? hala önemli bir soru.

yine de bu oyunu core pokemon oyunu olarak düşünmemek gerek.
    core oyun 2019'un ikinci yarısında gelicek.

heyecanla bekliyoruz.
  • yıllardır beklediğim pokemon oynu işte bu dedirtmiştir.

pokemon go ile arttırılmış gerçeklik anlamında şov yapılsa da, tam olarak gerçek bir pokemon eğitmeni hissi verilememişti oyuncuya.
    pokemon'un çizgi film serisine paralel hikaye barındıran ve dövüşü arenada gerçek hamlelerle simule eden bir oyun gerekiyordu.

30 yaşından sonra heyecanlandırdın ibne nintendo
  • tanıtımı oldukça ilgi çekicidir.
  • pokemon go'nun swich versiyonu gibi olacaksa umutlu olmadığım oyun.
  • heyecanla çıkmasını beklediğim oyun. pokemon fire red benzeri yeni nesil bir oyunun çıkacağını düşünerek, nintendo switch'imi alıp kenara koymuştum. sadece eski oyunların remake'ini bile yapsalar alıp oynarım.
  • nintendo'dan sonrasını okumadım. pokemon go gibi bir eblehliğe bir daha düşmez bu millet. pokemon ruhunu hiç anlamadıklarını kanıtladılar. hadi naş.
  • 3 dakikalık tanıtımı izlerken gerçek dünyadan ve gerçeklikten sıyrılıp önce oyunun içine daha sonra çizgi filmini izlediğim dönemlere gittim resmen.
hesabın var mı? giriş yap