• bu videolarda dikkat ettiğim bir şey var. polis herhangi bir eve girdiğinde evin içi dünya kadar eşyayla dolu oluyor ki bu evler müstakil ve geniş sayılabilecek evler. ev bildiğin depoya dönmüş durumda.

sanırım buradan amerikan halkının tüketim ve alışveriş sevgisinin ne kadar büyük olduğu anlaşılabilir.
  • piyasada övüle övüle bitirilemeyen ama çoğu götüm gibi olan polisiye dizilerden (misal: southland) kat kat daha iyi olan youtube kanalı.
  • bu başlığı okuyan tüm yazar arkadaşlarımızdan ricam, buraya her yeni video yüklendiğinde, koşarak başlığını, sözlüğe taşımayınız.
    hepimiz, subscribe nedir biliyoruz.
    buraya, "x polisin, y'ye z yapması" şeklinde dikkat çekmek ve çoğu zaman düşmanlık/sempati şeklinde başlık açarak, takipçi ve yüksek karma puanı için mücadele içinde olan çok sayıda arkadaş var.
    sizi de anlıyorum. sözlükte yazar olmak için çok uzun zaman beklediniz. ön plana çıkmak, debe senin, hall of fame benim takılmak istiyorsunuz.

bu ülkede, içerik bulmak için özel bir çaba harcamanıza bile gerek yok.
    sadece, biraz bekleyiniz.

özellikle birleşik devletlerdeki polis teşkilatında görev yapan polis memurlarının zorunlu olarak taşıdıkları bodycam kayıt cihazları ile ilk elden suçla ve suçlu ile mücadelesini izlediğimiz, youtube kanalıdır.
  • son dönemde sözlükte linç yememek ve dikkatleri çekmek için direkt youtube kanalındaki videoyu değil, alternatif video izleme kanallarından aynı videoların paylaşıldığını gördüğümüz, birleşik devletlerdeki polislerin olay anındaki görüntülerinin paylaşıldığı youtube kanalıdır.
  • yegane izlediğim youtube kanalı. polis göğüs kamerasıyla çekilmiş görüntüler mevcut.
  • ne zaman şöyle kaliteli polisiye bir şeyler izlemek istesem açtığım ve bi dünya video izlediğim tek youtube kanalı.

ayrıca yine youtube da birçok eyaletin polis departmanları için açılmış youtube kanalları mevcut. onlar da fena değil. son zamanlarda özellikle kadın youtube kullanıcıları arasında columbus bölge polisleri nin body kameraları çok meşhur. polis memurları arasında kullanıcıların 'officer voice' dedikleri bir polis var. adam sesiyle meşhur olmuş. videoları milyon izlenme alıyor. (bkz: ses yakisikliligi)
  • bir videosunu izlediğim gibi youtube diğer videolarını izle diye darladı, sonuç bağımlılık yaptı.* adamlar polisten kaçarken bile dönüşlerde sinyali kullanıyorlar, dikkatimi çekti.

abd polisi ve suçluları hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan youtube kanalı.
  • düzenli izlediğim video kanalı, arada vakit kaybı çok olsa da, en aksiyonlularından ve geneli kötü sonlulardan bir kaç tane ekleyelim.

surprise mother fucker

texas houston çatışma

new mexico çatışma

chicago çatışma

california swat çatışma

polis head shot

oklahoma

polis kalp masaj ile kurtuluyor

şişko polis

mermi manyağı yaparım

taser zannedip silahıyla adam vuran kadın polis

özellikle son videodaki gibi kadın polislerin olduğu olaylarda %80 oranla kadın polis sıçıp sıvıyor.
  • abddeki polisler neden sert protokol uygulamalı sorusunun cevabı niteliğindeki video
  • canım ne zaman gerim gerim gerilmek isterse açıp seyrettiğim youtube kanalı.

bu arada abd polisini hep kötü bilirdim, meğer adamlar şüphelilere basit komutları uygulatmak için dakikalarca uğraşıyorlarmış. demek ki neymiş, devlette şeffaflık iyi bir şeymiş.
hesabın var mı? giriş yap