• gerçek bir güzellik. alman disiplini ve çalışkanlığının ürünü. şu devirde böyle biri olsa mecnun olunur.

maşallah
  • beşiktaş'ın kalecisi olsa genç kızların sevgilisi olacaktı.
  • daha güzel gülümseyen bir insanoğlu bu dünyaya gelmedi henüz.
  • e bir kaç filmde daha oynatsaydınız sevgili film yapımcıları.. bi polizei filmiyle sınırlı kalmasaydı bu güzellik.. oyunculuğu da geçerli yani.. meryem üzerli'den iyidir amk kat kat.. gerçi anneanne oldu şimdi tabii ama olsun..
  • babett jutte ablamizdir kendisi.berlin duvarinin dibinde ki sirin dairesinde,isden sonralari kitap okumak suretiyle kafa dagitmasiyla bilinir. ali ekber i dusundugunden midir yoksa kafasinda ki baska bir soruna mi takildigindandir bilmem,kitabi cok kisa okuyup bir kenara birakmasi ve ardindan camdan duvar dibinde ki sokagi anksiyeteli gozlerle izlemesiyle hatirlarim kendisini. filintanin kahve teklifini nezaketen reddetmemesi,ancak ali ekber in "kanka" si olmasi hasebiyle mesafeyi koymasi da, en az guzelligi kadar etkilemistir beni.
    polizei dan sonra kendisinden haber alinamamistir efendim.ne stalklamistim bi ara..hastayim ben amk. kim bilir nerede ne yapiyordur,ben bu satirlari yari uykusuz gozlerle yazarken..
    bu arada unutmadan,gecen bi"arkadas" i beklerken evde izlemistim youtube dan bir kez daha polizei i,sonra geldi "arkadas",dedim ya sen gelmeden polizei i izledim.. ıyi dedi ac hadi bidaha izleyelim..actim anasini satayim.birdaha izledik. "ali ekbeeeeerrr!!!! tschüss" huzur icinde uyu....
  • (bkz: babett jutte)
  • (bkz: babett jutte) babet diye kız mı olur dedirtir.

(bkz: kısa saçlı hatun çekiciliği)
hesabın var mı? giriş yap