• polonya vize şirketi unlmt.pl isimli şirket türklere vize işlemi için paylaştığı fotoda bizim milleti arap, pakistanlı gibi göstermiş.

görsel

şirketin instagram hesabı: unlmt.pl

tepkimizi koyalım böyle rezalet olmaz.
  • akın akın gelen arap, afgan, suri ve pakiler sayesinde maalesef bu profile oldukça yaklaşmış durumdayız.
  • ben bir yanlışlık göremedim kardeşim, bak bu da bu ayki watsons türkiye kataloğu, bir gerçeği kabullenin artık türkiyede türkler azınlıktadır, onca savas onca sehit boşa gitmiş gibi bence

görsel
  • avrupa'da ve amerika'da türkleri zaten arap sanıyorlar. birçoğuna türkiye'nin haritadaki yerini göster desen bile gösteremezler.

asıl şaşırdığım konu ise böyle fotoğrafları ilk bulan kişi nasıl buluyor. 1000 takipçili bir instagram kanalı, hiçbir türk takipçisi yoktur belki de.
  • sokağa çık da bir bak kardeşim.
    kıvanç tatlıtuğlar mı geziyor, yoksa bunlar mı...
  • lan bende bi şey sandım, başlığı açan hatalicool nickli şahıs lütfen bir profil fotosunu antsın cidden merak ediyorum nası bir şey.
  • hiçbir yanlış yok. gayet normal fotoğraf.
    ülkenin hali tam olarak budur.
  • turkiye nin cogunluk profiline uygun fotodur.
  • biz böyle değilizzz değiliz değilizzzzzzz

afedersin bok değiliz, 15 sene sonra bak gör neye benzeyeceğiz
  • "bu sefer başka", "öyle kolay yedirmezler" .... aynen karşim aynen. bu fotoya şaşıran arkadaş galiba hiç sokağa çıkmıyor, hayat tiviç yayınlarından ibaret değil be koçum. jahrein bizi kurtaracak. aynen.

bu topraklarda, bu coğrafyada her zaman türk demek savaş zamanı askere gidecek demek, vergi zamanı vergi ödeyecek demek, hasat zamanı ırgat olacak demekti. bundan sonra da öyle.

siz hiç fatih'e, karagümrük'e gitmemiş kadar kötüsünüz...
hesabın var mı? giriş yap