• diamond head'in 2007 yılında çıkardığı what's in your head adlı albümünün yedinci parçası, sözleri ise şöyledir;

sacrificed vandalized is how i feel
    scandalize traumatize do what you will
    sign the line and go to war
    ten thousand men won't free the cause

tell me how do you feel?
    tell me how do you feel?
    to waste such innocent life
    thrown into the fight
    pray for me
    cover me now
    i gonna make it
    i won't be shot down
    pray for me
    cover me
    pray for me
    cover me
    pray for me
    cover me now

criticized victimized is how i feel
    hypnotized government lie's bow down to your will
    don't wanna see my name on that wall
    to say i died for a worthy cause

tell me how do you feel?
    tell me how do you feel?
    to waste such innocent life
    thrown into the fight
    pray for me
    cover me now
    i gonna make it
    i won't be shot down
    pray for me
    cover me
    pray for me
    cover me
    pray for me
    cover me now
  • gucci mane üstadın farklı bir hava kattığı omb peezy destekli adam snow parçası.

klibi
  • the weeknd ve kendrick lamar iş birliği ile black panther için hazırlanmış şarkı.

abel genelde anlattığı konuların mecburen dışına çıkmış fena değildi. kendrick ise ortalamanın biraz üstü iş çıkarmış özellikle ''o'' harfi çevresinde yaptığı kafiye şeması iyiydi.

who need a hero? (hero)
    you need a hero, look in the mirror, there go he, hero
    who on the front lines at ground zero? (hero)
    my heart don't skip a beat, even when hard times bumps the needle
  • üniversite yıllarımı bana hatırlatan şarkı. yaşımı belli ettim galiba aşağı yukarı * . tabii ki de sixx am'e ait olandan bahsediyorum.

the heroin diaries zaten muhteşem bir albümdü. dj ashba daha yeni yeni ünlü olmaya başlamıştı o albümde, şu anki hali malum. james michael da oldukça iyi bir vokaldi ve tabii ki nikki sixx, adam bir fenomen.
  • çok sevdiğim g-eazy parçası. yeni yetme rapçilerle çok aram yok ama bazen gerçekten güzel işler çıkarabiliyorlar. g-eazy de baya yürüdü gitti bu sene başından beri.

"talk to the man upstairs, hoping he answers my prayers."

başlık weeknd denen dallamanın bugün k-dot işbirliğiyle çıkardığı şarkıdan dolayı hortlamış sanırım, şarkı da fena sayılmaz.
  • kendrick lamar bebişime hastayım ve şarkıyı "oo taptım" seviyesine olmasa da "listeye ekliyorum güzel kardeşim" seviyesine koydum.
    ayrıca weeknd de ne söylese dinletiyor kendini normalde, kendrickle birleşince ateş etmelerini, üzerimize bombalar yağmasını bekledim ama akıcı müziğiyle bu da yeterci bi yaklaşımla bağrıma bastım.
  • "yoksa calinti mi lan?" dedirten, weeknd & kendrick lamar tarafindan black panther icin yapilan sarki.

nombe - seminole (2014)
  • son yillarin en saglam kahraman filmi soundtracki gibi gelen sarki. ustelik black panther'in konusuna ve wakanda temasina da uygun bolumler var sarkida.

ayrica tam bir gym sarkisi.
  • the weeknd verse'ü girdiği zaman kendimi kesmek istediğim çok fena, efsane güzel ötesi the weeknd ve kendrick lamar parçasıdır. aralarda giren etiyopyalılar kendrick abimizin ruhunu ortaya koymuş.

"who gon' pray for me?
    take my pain for me?
    save my soul for me?
    'cause i'm alone, you see
    if i'm gon' die for you
    if i'm gon' kill for you
    then i'll spill this blood for you"
hesabın var mı? giriş yap