• ingilizce kelimeleri ve uzun cumleleri, turkceye cevirebilen bir program.
    http://www.proceviri.com/'dan deneme surumunu yukleyebilir, hatta ve hatta cebinizde agarlik yapan $$$* lariniz varsa programi hic ugra$madan tam surum moduna sokabilirsiniz.
    programi kendim bir iki cumle yazip test ettim..
    isterseniz test sonuclarina bakalim.
    ingilizce : fuck me (yazdim ve cevir dedim)
    turkce : beni becer (i$te sonuc)
    sonra baktim bu test az geldi.. dedim bari biraz daha cumle, biraz daha kafiye koyayim..
    ingilizce : he don't love you now
    turkce : şimdi seni sevmez
    $imdiye kadar gordugum ceviri programlarindan en iyisi diyebilirim.. tabii $imdilik. ilerki zamanlarda nasil bir program, nasil bir sistem cikar onu bilemem.
  • http://astalavista.box.sk/ adresinde crackı dahi bulunan program.sarki,siir,makale cevirilerinde sıcan program.
  • mtu yani diger adiyla moonstar sozlugununun geli$mi$ hali
  • orjinal metin: "the dramatic change in the role of brands has been part of the advertising agencies' long-term goals."

proçevirinin becerebildiği: "damgaların rolesinde dramatik değiştirme, veren acentaların uzun vadeli amaçlarının partı oldu."

eh, pek güzel...
  • pek bi komik program.
    bu program denemek amaciyla arkada$in makineye kurulur.¢evirmesi i¢in bir metin ararken o sirada arkada$ta a¢ik olan metallicanin sayfasindan bir haber kopyalanir.
    haberin orjinali:
    "metallica fans are ...."
    ¢evirisi:
    "metallica vantilatorleri....."
  • cevirdigi cumleleri anlamaya cali$makla gecen zamanda, pekala ingilizce ogrenilebilecegine inandigim program (what are you doing now? - sen, şimdi neyi yapıyor olduğu? y.n. (bkz: yuh)
  • set me free: benim özgür bıraktığımı koy

sanirim kacak vcd ciler bu programi kullaniyor!
  • i ching'in daha bir akil karistiran hali. ve hatta (bkz: mavi tuy).
  • son surumu olan 1.8'in lisans.txt 'sinde turkce hatalari olan yazilim.

(bkz: mehmet cem ozmen)
  • çeviri olayında pek işe yaramayan fakat eğlence için birebir program.
hesabın var mı? giriş yap