• anonim kalma ihtiyacı dışında çok artistik bir hareket müthiş ama gelen arkadaş taleplerinden ismini hatırlamayıp simasından hatırlayabileceklerimin tamamını reddetmeme yol açıyor. yoksa hareket süper. insan yüzü olması gereken yere başka bir şey koymak? dahiyane bile denebilir. ama işte böyle ufak problemleri var. yoksa çok sıradışı, hatta düzene karşı bir başkaldırı.
  • (bkz: simulakr)
  • bayanların özellikle uyguladıgı bir özellik, sanal ortamda sosyal aglarda belirli kişilerin görebilecegi fotograflar yayınlamalari hoşlarına gider, kapak resmi ve profil resminden yola çıkarak davetiye yollanmasına bir nebze engel olmuş olur.
  • wechat profil fotoğrafımı ecoline peristaltic pump yaparak içinde bulunduğum eylem. wechat kullanıcıları iyi bilir ki telefonu aynı anda salladığın kişilerle sohbet imkanı sağlayan özelliği genelde ilk olarak 1-2 km yakınındaki dayılarla eşleştirir sizi. yok yere afişe olmayayım diye böylesini uygun buldum.
  • beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir, anlamına gelir.

şaka şaka, tipimde meymenet yok, neyini paylaşayımcılıktır.
  • profil fotoğraflarının genelde profil değil de önden görünüş olmasından daha saçma değildir bence. profil fotoğrafı dediğin yandan olur.
  • günde bilmem kaç heriften mesaj almak istemeyen kızlarımızın başvurduğu yöntemdir.

ben değil onlar öyle dedi vallaha.

“ayyhh herkes bana yazıyoo bıktım artık :s”
  • var böyle bir durum evet. gerçi reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler.
    örneğin;
    elinden düşürmediği cep telefonu ile çektiği manzara ve makro tarzı çiçek-böcek-ot-sap ve gökyüzü fotoğrafı koyanlar,
    kedi, köpek ve iguana ile çekilmiş fotoğrafını koyanlar,
    simsiyah dümdüz bir ekran çakanlar,
    kemal atatürk fotoğrafı koyanlar,
    siyasi parti liderleri ile çekilmiş fotoğraf koyanlar,
    aile albümü gibi fotoğraf koyanlar,
    arkadaşları ile evde, işte, okulda, havada, karada, denizde her zaman ve her yerde tarzında "hemcinsleri" ile beraber çekilmiş fotoğraf koyanlar,
    hasır örgü sepet içerisine konulmuş gençlik konserlerine ait bilet fotoğrafı koyanlar,
    gün batımına karşı çekilmiş silüet tarzı fotoğraflar ile bir gölgeden ibaret olanlar,
    aynı fotoğrafı sadece kroplayarak koyanlar,
    sanatsal anlamda yaptığı yağlı boya tablo ve çamurdan heykelin fotoğrafını koyanlar,
    kadavra ve otopsi başında çekilmiş fotoğrafını koyanlar,
    yerde yatan yaralıya müdahale ederken çekilmiş ve 112 acil personeliyim bak ha! tarzında meslek bildirir fotoğraf koyanlar,
    biz erkekleri eleştirdikleri hal ve tarzlardan daha beterini sunan tarz ve şekillerde çekilmiş fotoğraf koyanlar,
    otomobil içerisinde yüzünün yarısı güneşli yarısı karanlık bir halde ve kendisine silah doğrultmuş gibi çektiği selfie tarzı fotoğrafını koyanlar,
    sürücü koltuğuna kaykılmış ve direksiyon üzerinde bulunan marka logosunun gözümüze gözümüze sokulduğu son model araba* ile geziyor-gezdiriliyorum tarzında çekilmiş fotoğrafını koyanlar,
    sürekli cafe-restoran tarzı yerler ile yine kendisi gibi tiplerin arasında yapılmış yemek ve çay gibi zıkkımlanma fotoğraflarını koyanlar..................................................
    .....................................................vs.

istisnai durumlar dışında liste işte böyle uzayıp gider...
hesabın var mı? giriş yap