• - merhaba hüsam bey..
    - merabe doktor.. benim so
    - sorununuz panik atak..
    - ha.. evet.. gece
    - geceleri çarpıntı oluyo..
    - evet.. ka
    - karınız sizi aldatıyo..
    - ha
    - hasan bey'le aldatıyo..
    - ana
    - anama küfretme skerim sülaleni..
    - ib
    - babandır..
  • toplumun yansıttığı yanlış bir tutumu (ulan bunlar herşeyi biliyo, dikkat edelim konuşurken) bir çok psikoloğun da gözü kapalı kabullenerek herşeyi biliyorum tribine girmesi. (ulan ne güzel açıkladım, hakikaten herşeyi biliyorum galiba)
  • lisansın son yılında alınan her halta giriş 404 dersi sayesinde mümkün olmaktadır.
  • (bkz: ya ne sandın)
  • arkadaş, ne var ne yok anlatıyoruz işte psikolog bireye. o yüzden oluyor bu. o bilemeyecek de ben mi bilecem amınakoyım her şeyi.
  • bahsedilen şahıslardan biri: ismail özdaş
    şuan doğru hatırlıyorsam bursa inegölde rehber öğretmen olarak çalışıyor
    bu kadar haltı bilip googleda bulunamayan şahsına münhasır kişi.
  • kendilerine yaramayan farkındalık. çok bilmek herşeye yetseydi bütün psikologlar dünyanın en mutlu insanları olurlardı. bi de çok bilen çok yanılır efenime sölim mum dibine ışık vermezmiş vs..
  • bilmediğini kabul etme erdemine sahip olmayan psikologların abartı bir genellemeye yol açabilen eksiğidir. her şeyi bilmek bir artı değil, eksidir. kaldı ki "her şey" hakkında bilgi zaten erişilemezdir.
  • psikologların sanrısıdır.

bir psikoloğa ben de dikkat eksikliği olabileceğini düşündüğümü söyledim. kesin bir tavırla şöyle dedi. hayır üniversite mezunusun dikkat eksikliği olanlar üniversite mezunu olmaz. üniversite mezunu olmayanların olamayacağı şeyler var da böylesini ilk kez duydum.
  • yeterince salaksanız doğrudur bu önerme. ayrıca sekiz yaşındaysanız hayat çok zort.
hesabın var mı? giriş yap