şükela:  tümü | bugün
 • youtube üzerinden league of legends oyunu ile videolar yayınlayan bir youtube kanalı. açıkçası kanalın sahibi olan ilter adlı arkadaş gördüğüm en iyi ve en kibar oyunculardan biri. zamanında profesyonel olarak katıldığı maçlarıda görmek mümkün.

  bu kanalın asıl güzel tarafı bu pazar lösemi'ye destek amaçlı yayın yapıcak olması. oyunla ilgili insanlar olarak gerekli desteği bence verebilmeliyiz.

  ılgili video: lösemiye destek
 • http://www.twitch.tv/psikololtv adresinde şu sıralarda lösev'e destek yayını yapmakta olan, (bkz: league of legends) ortamının en aklı başında ve nazik yayıncısı.
 • bir league of legends youtube kanalı.

  stratera oyun ile birlikte en gözde iki kanalımdan biridir efendim. oyunun kurgusal boyutu için stratera, teknik boyutu için psikolol izlerim. sahibi olan ilter alp gürel aynı zamanda eski profesyonel oyuncu fakat bu iş çok vaktini aldığı için bırakmış. küfür etmemesi ve küfür edeni anında engellemesi, soğukkanlılığı, kibarlığı ve ego sahibi olmamasıyla takdire şayan. psikolojiyle ilgilenen bir genç, kanalı açmasının esas sebebi league of legends ve psikoloji ilişkisini irdelemek. nasıl derseniz; rakibe psikolojik baskı uygulamanın yolları gibi şeyleri anlattığı videoları var. bunun haricinde günlük bir doz izlerseniz kısa zamanda taktiksel anlamda oyununuz epeyce bir gelişiyor, kaçış mekaniklerinizi tam potansiyelle kullanabilmeye, daha sağduyulu kararlar vermeye başlıyorsunuz.
 • boş zamanım olduğunda videolarını açıp izlediğim bir league of legends yayıncısı.

  yalnız bir noktaya değinmek istiyorum. güzel kardeşim, daha ilk kan dökülmeden önce rakibin senden 3 kat fazla cana sahipken nasıl olur da "şimdi girersem keserim" diyip gerçekten de şak diye kesebiliyorsun? çok ilginç gerçekten.

  neyse, hem bu kadar yetenekli olup hem de rengar - zed alıp "bakın nasıl teq atıyom" montajı yapmadan düzgün ve seviyeli sohbetlerle öğretici videolar hazırladığı için kendisine teşekkür ediyorum burdan.
 • her videosunun başında söylediği ''selamlar herkese ben ilteraldowaşsdknfj37gürel'' cümlesini 2 hafta boyunca gece gündüz yoğun uğraşlar sonucunda çözüp, söylediğinin ''selamlar herkese ben ilter alp 'dawnharmony' gürel'' olduğuna kanaat getirdiğim, çok yetenekli ve çok iyi bir insan olduğunu düşündüğüm gamer. 1 aydır izliyorum kendisini, bence kaliteli bir insan. gerçi içini bilemezsin, belki özünde çok kötüdür. boş zamanlarında dilenci tekmeliyor, çocuk dövüyordur. ama benim düşüncem alçakgönüllü ve iyi bir insan olduğu yönünde. bir de lol'u baya iyi oynuyor.

  gerçi kime göre baya iyi oynuyor. belki de bana göre çok iyi oynuyor, karşısına şu gelse belki kill alamayacak -> https://riot-web-static.s3.amazonaws.com/…nxlcs.png
  tipe baksana, anası demiş ki madem ki koreliyim, öyle bi çocuk doğurayım ki tek işi oyun oynamak olsun. ama ilter'in de ne yapacağı belli olmaz, koreli moreli dinlemeyip skip atabilir yumurta gibi çocuğu.

  bunları hiç bilemezsin...