şükela:  tümü | bugün
 • youtube üzerinden league of legends oyunu ile videolar yayınlayan bir youtube kanalı. açıkçası kanalın sahibi olan ilter adlı arkadaş gördüğüm en iyi ve en kibar oyunculardan biri. zamanında profesyonel olarak katıldığı maçlarıda görmek mümkün.

  bu kanalın asıl güzel tarafı bu pazar lösemi'ye destek amaçlı yayın yapıcak olması. oyunla ilgili insanlar olarak gerekli desteği bence verebilmeliyiz.

  ılgili video: lösemiye destek
 • nazik ve yetenekli bi lol yayıncısı daha fazla takipçiyi hakediyor
 • bir league of legends youtube kanalı.

  stratera oyun ile birlikte en gözde iki kanalımdan biridir efendim. oyunun kurgusal boyutu için stratera, teknik boyutu için psikolol izlerim. sahibi olan ilter alp gürel aynı zamanda eski profesyonel oyuncu fakat bu iş çok vaktini aldığı için bırakmış. küfür etmemesi ve küfür edeni anında engellemesi, soğukkanlılığı, kibarlığı ve ego sahibi olmamasıyla takdire şayan. psikolojiyle ilgilenen bir genç, kanalı açmasının esas sebebi league of legends ve psikoloji ilişkisini irdelemek. nasıl derseniz; rakibe psikolojik baskı uygulamanın yolları gibi şeyleri anlattığı videoları var. bunun haricinde günlük bir doz izlerseniz kısa zamanda taktiksel anlamda oyununuz epeyce bir gelişiyor, kaçış mekaniklerinizi tam potansiyelle kullanabilmeye, daha sağduyulu kararlar vermeye başlıyorsunuz.
 • boş zamanım olduğunda videolarını açıp izlediğim bir league of legends yayıncısı.

  yalnız bir noktaya değinmek istiyorum. güzel kardeşim, daha ilk kan dökülmeden önce rakibin senden 3 kat fazla cana sahipken nasıl olur da "şimdi girersem keserim" diyip gerçekten de şak diye kesebiliyorsun? çok ilginç gerçekten.

  neyse, hem bu kadar yetenekli olup hem de rengar - zed alıp "bakın nasıl teq atıyom" montajı yapmadan düzgün ve seviyeli sohbetlerle öğretici videolar hazırladığı için kendisine teşekkür ediyorum burdan.
 • ilter alp gürel'in lolü en kibar ve nazik bir biçimde ögrettiği youtube kanalı. lol tr'nin en değerli oyuncularındandır kendisi.

  (bkz: hasar takası)
 • çocuğa bir şey oldu lan. hakkaten bir şey oldu. birden ortalıktan kayboldu, 1 cümle dahi açıklama yapmadan.

  hakkında trafik kazası geçirdi vs. söylentiler var ama pek inanmıyorum.

  radikal bir kararla üniversite sınavına çalışmaya başlamış olabilir. başarılı bir insan görünümü çiziyordu hep. böyle insanları bilirim, bir sabah uyanmış bilgisayarın fişini çekmiş ve çalışmaya başlamıştır. öyle olduysa yazıyorum buraya tıp dahi kazanır.

  neyse, seviyoruz seni. napıyosan yap, bir haber ver lan çocuk !*.

  tanım: özlenen yayıncı.
 • irelia'ya merak saldım 1 ay önce falan.

  minyon kesmeyi beceremediğimden support oynamak daha kolay geliyordu. sonra ilter'i izlerken fark ettim baktım irelia oynuyor. klasik irelia dedim, soloda ilah olup late de ebe kanırtacak. ama adam oynarken yarak yürek konuşmuyor veya artistlik yapmıyor. bak nasılda kestim veya baba oyuncu demiyor. ammada tekledim beee falan demiyor. veya 3 lü bitti bundan sonrası oyun sayılmaz pornoya girer gibi şeylerde söylemiyor. efendi gibi "artık daha rahat oynayabiliriz, hasarımız yerinde" falan diyor. evet anlamlar aynı ama efendi davranıyor.

  neyse izlemeye başladım irelia oyunlarını öğrenmek için. güzel güzel anlatıyor, "minyonlar 12-15dk civarına kadar seksler dikkat edin" gibi uyarılarda bulunuyor. farklı buildler deniyor, değişik skilleri geliştirip denemeler yapıyor.

  gelde video yapmaya devam et mübarek. yapmayacaksanda bi haber ver.

  irelia'nın boynu bükük... pıçakları körelmiş... seni bekliyor yakışıklı, seni istiyor...
 • geri dönmüş.

  sevindirdi, hayırlısı olsun.
 • geri döndü ama yeterli bir açıklama yapmadı bence daha fazlasını anlatmalı anlatmak istemiyorsa bile konunun ne olduğunu söyleyip sizden saygı bekliyorum diyip geçebilir
 • konuşması, ahlakı ve saygısıyla gördüğüm en kaliteli youtube içerik üreticilerinden birisi. kendisine saygı duyuyorum. psikolojiye ve insan analizine duyduğu ilgisini oyun ile birleştirmiş. şahsen kendisinin önemli bir rol model olduğunu düşünüyorum. yaşı ufak bir yayıncı ;

  - küfür etmiyor.
  - sadece insanları güldürmek veya dikkatini çekmek için gariplikler yapmıyor.
  - oyun kanalı olmasına rağmen insanlara fayda sağlayacak bilgiler paylaşıyor.
  - kullanıcı etkileşimi son derece iyi.

  şimdi bu adamı bu kadar övmemin sebebi diğer yayıncıların (league of legends) kategorisi için konuşuyorum. çok boş olması. adam damacanayla su içiyor, hayvan gibi gülüyor. kalite yerlerde ama izleyiciye hoş görünme derdinde. vedat milorun bir sözü vardı. restorant senin sen standartını oluşturacaksın. insanlar bunu istemiyorsa başka bir yere gidecek. bu adamın videolarıda gerçekten güzel.