• yarın beta sunucularında vikendi haritası 24 saatliğine test edilmeye sunulacak. bu sevindirici bir haber çünkü ilk defa bilgisayar sürümüne gelen bir harita hemen hemen eş zamanlı mobil sürümüne de gelecek. muhtemelen 1-2 haftaya oynayabileceğiz.

edit : 20 aralık saat 03:00 tsi vikendi haritası indirilebilir olacak ve eşleştirmeler 24 saat sonra açılacak.
  • beni paranoyak yapmış, hafif korkutmuş oyun.

çöl haritasında tekli modda oynuyorum. aslında amacım kazanmak falan değil, klan görevi olan oyunda uzun süre hayatta kalma şeysi.

kendimi sakin bir yere attım. malzemeyi toparladım, her atlayanın peşinden gelen 2 botu öldürdüm.

dedim bari başka yere gideyim, arabaya atladım, böyle kanyonların olduğu bir yer. belki üzerine çıkarım falan diye. önce malzemeyi toparladım, 2 botu öldürdüm. dedim artık rahatım, dolaşabilirim.

kanyona tırmanmaya çalışıyorum ama bir yerden sonra tırmanmadı. üstten bot geldi baktı bana geri gitti. bir daha geldi geri gitti. aslında öldürse öldürür ama öldürmedi.

derken arkadan ateş açıldı. ben de ateş açanı öldürdüm ama çevremde 2 bot daha var. 2 bottan biri öldürdü beni.

tekli moddayım ve botlar 3'lü 4'lü gezebiliyor. normalde 2 bot gelir mekana ama bunlar bildiğin beni temizlemeye çalışıyor.

netice itibariyle, milyonlarca kişinin oynadığı oyun aslında insan davranışlarını öğrenmeye çalışan bir yapay zeka olabilir mi? oyunun tüm amacı aslında çeşitli senaryolarda insanların ne yapacaklarını öğrenen bir yapay zeka olabilir mi? sonuçta oyun için para vermedim, ürün ben miyim?

ekleme: botları kıyafetlerinden ve mal mal davranışlarından anlayabiliyorum. ayrıca beni öldüren bot olmasa orada yanındaki adamı öldürürdü direkt olarak.

ekleme2: oyuncu adım transkapuskas, ekleyebilirsiniz. bir klana bağlıyım ama klandan kimseyi tanımıyorum. genelde atlar atlamaz ölmezsem sona kalıyorum.

ekleme3: oyunun daralmasında neredeyse yüz yüze olacak şekilde sona kaldım. aramızda sadece bina duvarı vardı. netice olarak ben kazandım.
  • arayüzü, karmakarışık bir hal almış mobil oyundur. ilk çıktığında basitliğinden dolayı girer oynardım. şimdi açınca, menüde kırk tane şey çıkıyor karşıma. yok ona tıkla, yok buna tıkla.
  • ısrarla bilgisayardan oynayanlara söven mal oyunculara sahiptir.

arkadaşım 50 kere söyledik. emülatör ile giriyorsan karşına mobil oyuncu gelmiyor, gelmiyor.

ha sen mobilsindir, arkadaşın emülatör ile oynuyordur, seni davet eder full emülatör oyuncular gelir karşına. burada ibnelik sana bilgisayardan girdiğini söylemeyen arkadaşındadır. pc ile random oynuyorum daha ben mobilden giriyorum diyen görmedim.

emülatör'den daha tehlikeli telefon ekipmanları var joystick bağlanan ya da klavye, fare bağlanan. sövecekseniz onlara sövün.
  • emulatör esleşmelerinin sadece tencent game buddy ile olduğunu düşünen yazarların olduğu oyun...adam bluestack ya da nox kurup geliyor oyuna onlara nasıl bir önlem alacaksın...octopus kullananlar banlandı zaten çoğunlukla tetik kullananlar zaten dombilicidir taocudur
  • çinde yasaklanmıştır
  • ekran kartım yandığından dolayı bilgisayarım artık pubg kaldırmıyor mecbur ben de emulator ile bunu oynuyorum. normal pubg oynarken 1 kill bile alamıyordum ama bunda her oyun en az 5 kill alıyorum bunun nedenini bilen var mı? emulator serverında bot da yok diyorlar.
  • ciddi bir şekilde oynadığım oyundur 1-2 tane videom vardır. merak edenler bakabilirler. ios’ta kayıt ederken zaman zaman sessiz kayıt ediyor. bazı yerlerde oyun sesi yoktur.

https://youtu.be/lgr9t0yksy0
    https://youtu.be/n2tvw5oonz8
  • sanırım bu ara cok vakit geciriyorum.bilenler bilir e5 topkapı’dan bakırköy istikameti ahl nin inis rotasıdır ne zaman trafikte ordan geçsem ucaklara bakmaya başladım drop atacakmı diye.allahım bana akıl ver ne olur.
  • hem telefondan, hem de pc'den (emülartör) oynayacağım sağlam birilerini aradığım oyundur. rank diamond ve ak47 favori silahım. ilgilenen varsa pm pls* .
hesabın var mı? giriş yap