1. guzel ve eglenceli urunleri bulunan marka. ustelik bunlari ucuk fiyatlara da satmiyor. ve vitrin tasarimlari cok basarili.
  2. dekorasyonu ve ürünleri aynı abercrombie and fitch gibi olan mağaza. kolu fermuarla çıkabilen kaz tüyü erkek kabanı 108 milyon gibi kısmen makul bir fiyata satılıyor. ama içerdeki müşterilerin hiçbirinde türk tipi yoktu, ilginçtir. tiki gençlik kısa sürede keşfetmiş anlaşılan.
    http://www.pullandbear.com/
  3. güzel şeyler olan giyim mağazası. mağazaya dışardan bakılınca edinilen "pahalıdır" önyargısından dolayıdır sanırım fiyatlar uygun geliyor.
  4. su an sadece cevahir'de bulunan, zara'ya kiyasla daha bir rahat urunlere sahip olan guzel dekorasyonlu magaza.
  5. yakın zamanda pek çok yerde pek çok şubesi açılacak mağaza. keşfedilmemesi imkansız... sokağa çıkınca her 100 kişinin bilmem kaçında pull and bear t-shirtlerinin, pantolonlarının, hede-hödölerinin görüleceği günler uzak değil.

    birbirini tanımayan 4 insanın aynı t-shirt'ü aynı anda satın aldığına cevahir alisveris ve eglence merkezi şubesi'nde şahit olunmuştur.
  6. güzel bir tarz yakalamış olan ve gün geçtikçe popülerleşen mağaza.her üründen onlarca model yok henüz, mesela erkek t-shirtlerinden 8-9 model görebildim ben,ama olan modeller de son derece farklı ve al benisi fazla.fiyatlar nispeten uygun.elbetteki terkos pasajının ucuzluğunu yakalamak hayal fakat fiyatlar arasında uçurum yok.