şükela:  tümü | bugün
  • erzurum merkezli bir bölgesel gazetedir. merkez erzurum olunca tarafsız olması beklenemez tabi. gazetenin sahibi karadayı group isimli erzurum'un en büyük inşaat firmalarından birine aittir. malum partiye yakınlıklarından dolayı da malum parti hakkında olumsuz - ıvır zıvırlar hariç- bir haber yorum vs. göremezsiniz.

misal bunlara bi mail atmıştım ben. kısaca şöyleydi;

merhaba. akp il başkanı'nın sahibi olduğu pastaneler zinciri kılıçoğlu'nda pofur pofur sigara içiriliyor. şehrin merkezi yerlerindeki bu pastanelerde nasıl oluyor bu? arzen'in de en üst katında içiriliyor. sağlık bakanı'nın memleketinde il başkanı bunu yaparsa millet ne yapmaz. haber değeri vardır bence. bunun yanında bu mekanları şikayet ettiğimizde neden işlem yapılmıyor ya da polisten önce haber buraya nasıl ulaşıyor? ilgilenirseniz sevinirim.

ilgilendiler mi? tabi ki hayır!

sonra ''biz haberciyiz''. hadi oradan.
  • sitelerde klasik anketler vardır ''sitemizi nasıl buldunuz?'' diye. bunlarda da var. komik olan ise şıkları;

harika
    çok iyi
    iyi
    fena değil

hani kötü? şaka gibi. bana kalsa ''yanlı'' diye de bir şık eklerim gerçi. hehhe
  • zonguldak ili yerel basın organıdır. basılı gazete olarak ve haber sitesi olarak yayın hayatını sürdürmektedir. sahibi ali rıza tığ'dır.
  • internet sitesinde çoğu haberi sadece resimli başlık ile yayınlayıp, içeriksiz bırakan zonguldak haber portalı. bu millet nereye tıklayacak!