• sol framede gördüm şimdi yazmamak olmaz. yılların torrentçisi olarak konuşuyorum. en iyi torrent programıdır.
  • bunun birde google playde 3. parti bir telefon uygulaması mevcut. android telefonunuzdan pcdeki yazılımı kontrol edebiliyor ve mevcut torrent ilerlemelerini görebiliyorsunuz.

https://play.google.com/…do.qbittorrentclient&hl=tr
  • son güncellemeyle flat design'a geçmiş , gönlümüzdeki yeri sağlamlaşmıştır.
  • işini adam gibi yapan reklamsız açık kaynak kodlu torrent yazılımıdır. linux üzerinde tanışmama rağmen windows platformunda kullanmaya devam ediyorum.
  • özellikle zayıf bilgisayarlarda çok iyi iş çıkarıyor, denendi test edildi:

(bkz: #75106386)
  • en son sürümü ile beraber port, bağlantı sayısı vs ayarlarını defaultta bıraktığımda beni daha memnun eden hızlara sahip olmuş ancak indirme bitmeden gönderme yapmayan bir hale bürünmüş client*'tir.

ekleme: uzun zamandır böyle bir şey yok
  • utorrent'in bilgisayarıma doldurduğu spyware ve reklamlardan sıkılıp, bugün geçtiğim program. ilk izlenimim iyi.
  • 4.1.2'ye geçtikten sonra eklenen/tamamlanan hiç bir 'completed' torrent, programı kapatıp tekrar açınca 'completed' yerine 'queed' olan program. programı kapatırken torrent'in durumunu kayıt edemeyip, programı tekrar açtığımızda yanlış durumda başlatan torrent programı.

ya arkadaş, düzgün sorunsuz çalışan programa yeni özellik ekleyeceğiz diye çalışan memnun olunan özelliği nasıl bozabiliyorsunuz? özellik dediğimde, programı kaparken ki torrent durumlarını, programı tekrar açtığımda aynı olmasını istemek. hadi bozdunuz az test edin de sonra çıkartın şu yeni versionu ne bileyim.. sorun ücretsiz olmasıysa, 3-5 reklam koyun hadi reklamsız istiyorsanız patreon bişey açın ne bileyim birşey yapın da kalitenizi düşürmeyin yahu.. ulan şu dandik özellik kalite bile değil ya neyse...

günler sonra edit:
    torrentleredki öncelik ayarlarında sıkıntı varmış bugün fark ettim. lütfen bakınız.
    sanırım öncelik sıralaması;
    1- maximum
    2- normal
    3- high
    ...
  • eski versiyonlarını indirerek sorunlardan kurtulabileceğiniz torrent clienti. v3.3.10 gayet memnunum tavsiye ederim.
  • kesinlikle en iyi torrent programı. utorrent'i arayüzü biraz daha iyi olsa da pc'yi ve interneti yavaşlatıyor. bir ton da güvenlik açığı bulunmuştu tavsiyem direkt buna geçmeniz. ne reklam var ne de bilgisayarı yavaşlatıyor.
hesabın var mı? giriş yap