• ohohohohoho... entry sildiren küçük ekim.
    net 2000$ kâr ediyormuş stoksuz e-ticaretle günde. andndjsmsmösdlsldmdkdögmsfddmdmhdöfjfv
    bak hocam memlekette keriz bitmez ama tokatlamanın da bi adabı var.

ne iş yaptığını anlamadım kendisinin, entry sildirdiğine göre bir yarası var sanıyorum, bu entry’de bir itham veya itibarı zedeleyici bir şey yok. zaten araştıran eden insan ekim kaya’nın şişkosu olduğunu rahatlıkla anlar. neye dayanarak sildirecek bakalım bu sefer entry’i?
  • günde 2.000 dolar kazandığını iddia edip 20 dolara seminer vermeye elazığa giden komik arkadaş. “ufak atta civcivler yesin raif” demek istiyorum kendisine ..
  • instagramda reklamı çıktı.

sayfasını inceledim.

günde 15 dakika çalışarak nasıl ceo olurum sonrasında işleri asistanlara devredip şirketin başına oturup nasıl para kazanabilirim hayalleri satarak birilerini sikmeye çalışan hint kırması kolpa bir tip...

koduğumunun ülkesi keriz silkeleme memleketi... keriz silkemeye çalışan eski amway ci questnet ci gibi tipler...
  • günde 2 bin dolar kazanıp neden insanlara eğitim vs. vermeye calıstıgını anlamadığım şahıs.

bir nevi iddia tahmincisi. biliyorsan sen yap, zengin ol.
  • ayda 1 milyon tl nasil yaptım 10 kisiye yeni ofisimde (havuzlu vs.) anlatacağım bileti alanlara diyor yeni hikayelerinde. kardesim ayda 1milyon kâr yaptıysan devam et mk bu milleti siz mi kurtaracaksiniz çakma kahramanlar beter halde olan millete bi tekmede siz vurmayin bu halk zaten cahil oglu cahil mk yetmedi mi dolandirdiginiz?
  • iyi ki ekşisözlük var dedirten adamdır. yine zengin olma ümidiyle girilen google aramalarından sonra instagramda reklamı gelen adamı araştırdım. hayal satın almaya ihtiyacım yok teşekkürler.
  • (bkz: sağol kardeşim)
    (bkz: bizim kendi dolandırıcımız var)

tanım: instoşta reklamına denk gelip 3 dakika profilini gezdim. kendisi özetle böyle kimsenin bulamadığı bilemediği onca ekonomiden anlayan insanın keşfedemediği bi yöntem keşfetmiş de zengin olmuş bunun yöntemini pazarlıyor gibi. yatlı düğünlü macbooklu atarlı postların içinden ayıklayabildiğim bu
  • standap yapsa daha isabetli olacak ponzici.
    oyna devam.
  • mottosu “yeni neslin, yeni stratejileri” ni sunmak olan kendisiyle, önde gelen iş adamlarının bulunduğu bir toplantı ortamında tanıştım. kendini sürekli olarak geliştirmiş, internetin bütün imkanlarını ve ticaretin tüm online yöntemlerini bir araya getirerek oluşturduğu formüllerle hem para kazanıyor, hem önde gelen şirketlere mentorluk yapıyor, hem de online ticarette başarıya ulaşılması için eğitimler veriyor.

ayrıca “(bkz: sıfır felsefesi) adında bir kitap yayınladı. ülkemizde genç ve hızlı çıkışlar sergileyen iş insanları görünce maalesef kıskançlık damarlarımız tutuveriyor. şebelek şibelek rap şarkıları söyleseydi konserlerinde birbirinizi ezerdiniz yakından göreyim diye. adam yapmış işte, her daim internette canlı yayında, genç yaşta online ticaretin kitabını yazmış, belli bir maddi güce ulaşmış… yukarıdaki yazılanlar aşırı acımasız ve kıskançlıkla yapılmış yorumlar.
  • lise arkadaşım.
    evet evet, lise sıralarındayken ismimi graffiti şeklinde yazıp verdiği kağıdı hâlâ saklarım.
    6 yıl geçmiş üzerinden, helal olsun diyorum. ben burada dhy ataması beklerken, yeni telefonu kaç ayda alabilirim acaba derken hedefini gerçekleştirmiş (ya da hâlâ yeni hedefler koyan ve onlara doğru giden) birisine dönüşmüş. takdir ediyorum. raif beni sevmezdir belki ama ahshhss ben onu iyi bir arkadaş olarak görüyordum. asosyal pasifin teki olduğum dönemlerdi o zamanlar, takibe almamışım. şimdi sponsorlu reklamı çıktı, lan diyorum nereden tanıyorum? ahahhs duygulandım ulan
hesabın var mı? giriş yap