• adam dünya şampiyonu olmuş adı lazım değil bir fenerli arkadaş çıkmış bu lensi transfer etmeye benzemez filan diyo. arkadaşlar acınızı lütfen başka başlıklarda tartışınız.

tebrikler ramil guliyev tebrikler...
  • "türk" olup olmaması önemli değildir. türkiye spor atmosferinde yetişmemiştir, önemli olan budur. türkiye spor atmosferinde fatih terimler, arda turanlar, emre belözoğlular, hidayet türkoğlular, rıza kayaalpler, gamze bulutlar yetişir.

(bkz: #61607879)
  • fenerbahce'nin amator sporlara verdigi katki her turlu ovguye deger!
  • kendi youtube kanalında bile rusça konuşup yazan sporcu.

bizimkiler de burada onu "bizim sporcumuz, devşirme değil" diye ittirmeye kalkıyorlar sana bana.

kendi kendinizin karikatürü haline geldiniz cidden.
  • sovyetler birliği'nin ölüsünün hala atletizm finalinde dopingsiz altın madalya kazanan sporcu çıkardığını kanıtlayan ibretlik atlet.
  • valla bozuşurum hepinizle. fanatik beşiktaşlıyım, futbol konusu açılırsa kalbinizi kırarım. doğma büyüme semtim karşıyaka, kimliğimde yazıyor. basket derseniz aklınızı alırım euroleague manyağı olursunuz. bu adam isterse göztepe fenerbahçe karması bir kandan, lacivert sarı kırmızı formadan geliyor olsun, bugün elde ettiği başarı ile gurur duydum. bunu yetiştiren klübe de, bulup getirene de, destekleyip imkanlarını sağlayana da teşekkürü borç bilirim.
  • dünya atletizm şampiyonası erkekler 200 metrede altın madalya kazanmış atletimiz. aynı zamanda fenerbahçe spor kulübü'nün sporcusudur. aziz yıldırım fb tv'ye bağlandığında duygulanarak söylediği gibi bu kulübün çocuğudur.
    renklerine bağlı olduğum kulüp adına ayrıca sevinçli olsam da bu milli bir değerimiz, kulüp ayırt etmeksizin istiklal marşı'mız londra'da söylendiğinde bu hepimizin gururu. tebrikler ramil guliyev.
    ayrıca, 2009'dan beri ilk kez, dünya atletizm şampiyonası 200 metre yarışında usain bolt'un dışında bir atlet altın madalya kazanmayı başardı.
  • helal olsun sana rüzgarın oğlu. yıllar sonra bir güzel başarınla sevindik sayende. dövme yaptıracam bende lan. biraz kol göt göbek çalışayım ondan sonra ama.
  • ne sporu takip etmesini, ne de sevinmesini biliyoruz. ramil guliyev, türkiye adına tarihimizde atletizmde 200 metre gibi bir branşta ilk altın madalyayı almış. hem de çok büyük bir iş çıkararak, bolt'un veliahtı van riekerk'i geçerek... adam yıllardır türkiye'de, fenerbahçe'nin sporcusu ve azerbaycan'ın üç yıl yarışmasına engel olduğu bir atlet.

burada adamın türk mü azeri mi olduğu gibi ilkel bir tartışma sürüyor bir yandan. az önce azerbaycan adına küba asıllı copello adında bir atlet üç adım atlamada yarışmış, büyük britanyası, hollandası kenyalı atletlerle yarışıyor ve birileri kalkmış adamın dopingli çıkacağından filan bahsediyor.

biraz akıl, izan.... hiç araştırmadan etmeden guliyev'in buraya nasıl geldiğini araştırmadan işkembeden sallamak!...

bu türkiye'nin başarısı değilmiş!... neden değilmiş? burada yetişmemiş ama burada kazanıyor, yıllardır yatırım yapılmış, bu ülkeyi benimsemiş ve çıkıp ülkemiz adına yarışıyor. bundan sonra bu alana yatırım yapılmasına vesile olacak, belki başka sporculara da esin kaynağı olacak. neden hep olumsuz yanından bakar bazı insanlar? neden bu komplo kafası hiç bitmez?

bir kez de olumlu bir taraftan bakıp bu müthiş başarıyı doyasıya yaşayın!...
  • tarihe tanıklık ettim resmen.
hesabın var mı? giriş yap