• mark oh sarkisi..
    rannnndy diye baslar oole devam eder.
  • (bkz: randy waldman)
  • randolph'un kisaltilmisi..
  • fredrik granberg / johan brändstrom / johan gustavsson / stefan granberg kadrosundan oluşan isveçli punk grubu...ben bunların müziğine punk 'n roll diorum o ayrı.
    human atom bombs albümü şahanedir kanımca.
  • isveçli garage-rock gurubu; politik tırmalıyışlarını isabetli gereçler yüzdesin den ara yol riskiyle geçindirememesiyle tanınır amerika'da. dünyanın geri kalan kara parçalarında öyle pek tanınmaz-buna kendi memleketleri de dahil. kendi memleketleri; müzik dışında işleri olan bu arkadaşlar için bir nimettir ayrı. turneye çıkıp altı ay sonra geri dönmeleri kendi deyişleriyle patronlarını pek rahatsız etmez.ederse de o patron siktirip gidebilir, cehennemin yolu; akşam su içmek için yataktan kalkmak kadar tehlikelidir... hives beni çok sıkarken; randy'nin müziği çok eğlenceli-az pop, iyi retro, düzeyli gürültü ile çakışan renkli melodi-cik-lerdir. özellikle ı don't need no love'ile kaza yapması eğlencelidir; çarptığınız ağaç pek eğlenmiyor olabilir. olabilir. olabilir. millencolin afgan'ı yazarken aktivist gerçekliğini aşmama yolunda çok önemli bir iç adım sesi sunmuştu. (burası isveç-ölümden önce 22 çıkışın var) doygunluk ve tatminden doğan can sıkıntısı dışında-bi de tek renk, tek vision duvar kağıtları var atmosferin önündeki insanların yüz denen ölçümünde. sonuçta tek politik gerçekliğin; yaşadığın coğrafyanın dünyanın büyük bölümünün yaşadığı kırmızılıkla örtüşmeyince-olanlar. kırık düşlerimdeki, gökkuşağı çalıntısı anahtarlığım ve kapı da kalan ben düşünürüm bazen kendim dışımda ki kendimleri.
  • cat stevens'ın 1978 yılında çıkarttığı back to earth albümünün 4. parçasıdır.
    3 dakika 08 saniye sürmektedir. söz ve müzik cat stevensa aittir.
    sözleri :

oh randy if they knew
    i think they'd take me away
    just for loving you you
    all alone in my own quiet way
    cause that's the way that i want it

wish i could see you now
    you and your cherry black eyes
    my heart would never lie down down
    cause that's the way my arrow flies
    and that's the way that i want it

you never said it would rain
    you only told me that the sun would come again
    you never said it would rain
    oh randy if you did
    it wouldn't mean a thing
    it wouldn't hurt me a bit
    cause only you can break my wings

you drew my face in the sand
    and ever since that day you made me what i am
    you drew my face in the sand
    oh randy if i could
    there's nothing i wouldn't give
    to live with you for good
    cause that's the way i'd like to live

randy oh my randy
    randy oh my randy
    randy oh my randy
  • (bkz: randy rhoads)
  • brit ingilizcesinde boyle bir isim yoktur. adada bu kelime abazan anlamina geldigi icin; randy isimli amerikalilar pek cok ho$luklarla kar$ila$ir londres sokaklarinda.
  • ozzy osbourne'nun grubunda çalmış iki merhum randy için:
    (bkz: randy castillo)
    (bkz: randy rhoads)
  • (bkz: randy blythe)
hesabın var mı? giriş yap