• "asdasdasdasdas"tan ibaret değildir, olmamalıdır. çünkü herkes bu haliyle kullandığında "random" olmaktan çıkmaktadır.
  • düşüncenin dile dönmediğinin resmidir. kahkahada nörolojik olarak çoklu kafa sinirlerinin uyarımı varken öte yandan çok sayıda metaforik zincirleme çağrışım olduğundan, dil kendisine ayrılan alışılagelmiş süre içerisinde yine alışılagelmiş harf kodlarına yetersiz kalmaktadır. rastgele harflerle gülmek zaman içerisinde mecburi patikadır. kısa ve düzensiz olur.
  • biz asdas derdik buna.

şimdiki gençler başka bi şey diyo sanırım. boş atmak mı, boşlamak mı, öyle bişey diyolar sanırım.
  • niyeyse sacma sapan ve gerizekalıca olduğunu düşündüğüm olay. dhahahxtsuahazv yazmakla gulmenin nasil bir bağı olabilir ? hahaha yaz, emoji yolla, iki nokta ust uste + d koy bunlari görünce karsindakinin guldugunu anliyorsun ama harflere rastgele basmak ne alaka amk ?
  • bir zamanlar benim de saçma bulan tarafta olduğum eylem. hatta bir ara cümle içinde böyle gülündüğünde dalgınlıkla okumaya çalışıp napıyorum ya falan diye bocalıyordum. sonra bir gün arkadaşla geyiğin gibine vururken bir baktım artık gidip emoji bölümüne tıklayıp gözlerinden yaşlar akarak gülen emojiyi seçemeyecek kadar kopmuşum. o enerjiyle başladım random basmaya tuşlara, sonra yapıştı bu şey. artık sadece "ehe" diye güldüğümde gidip emoji koyar oldum. seviyesiz mi görünüyor bu konuşma stili diye tereddütteydim, eskiden öyle düşünürdüm çünkü, sonra boşverdim.

https://www.youtube.com/watch?v=sqfzfwcxcac
  • açıkça söylemek gerekirse ben o rastgele harflerin gülmek değil şaşırmak olduğunu zannediyordum ://
  • nefret ediyorum.
    ve birçok arkadaşım mesajlarda bu gülmeyi kullanıyor.
  • ergenlik göstergesi bir eylem.
  • "ahahhahahaha" ile başlamış zamanla "pyhotknjosdmarf" şekline evrilmiş gülmek eylemidir. kimi zaman, araya sayı sıkıştırıldığı da olur: "kaslfhj87hfjasfhaıfhq9" gibi. sayı daha çok kahkahayı ve çok komik, baya komik durumu temsil eder. bazen sayı ve büyük harf kombinasyonları olur. bu çok ekstrem bir durumdur. şöyle bi şeydir: "agsd7agdayhddjfhs54jnjsmc" bu tür serinin devam edeceğine işarettir
  • hiç yapmadım ben bunu. yapamıyorum da zaten. başkaları yapınca sanki kendi içinde anlamlı gibi oluyor ama ben yapınca saçma geliyor.

misal. hsgsjdkejwieueh
    bak olmadı.
hesabın var mı? giriş yap