• 2019-2020 sezonundan itibaren hatayspor forması giyen ocak 1992 doğumlu fas asıllı fransız orta saha oyuncusu.

  geldiği günden beri üstüne koyarak ligin en iyi orta sahalarından biri haline geldi.
 • hatayspor' umuzun orta sahası, mesut'tan sonra ki kaptanı. hatta benim nazarımda birinci kaptanı. hakkında bilahare uzun uzun yazılması gereken muhterem kişilik.
  dosta güven düşmana korku veren gülüşü için buralar vakti geldiğinde editlenecek.
 • bu adamda aurelio havası seziyorum, gerçekten dinamo gibi.
 • bütün gözler boupendza’ya dönmüşken transfer edenin asla pişman olmayacağı kaliteli orta saha. futbol zekası, çalışkanlığı, liderlik vasıfları, sezileri, ara pasları, her şeyiyle ligin en iyi orta saha oyuncularından biri. merkez orta sahada sıkıntı çeken takım bu adamla bütün dertlerinden kurtulabilir.

  he tabii umarım kimse almaz da hatayspor’da izlemeye devam ederiz kendisini.
 • hatayspor dan ayrıldığı kesinleşti. malatyaspor ile anlaştığı yazılıyor.

  oyunu iki yönlü oynayabilen, takıma etkisi ve katkısını iki yıl boyunca hissettirmiş, en önemlisi ruben ribeiro gibi bir sığırın kendisinden feyz alıp defansın önünde verimli olmasını sağlamış, takımın ikinci kaptanı yolun açık olsun.
 • malatyaspor'a alacakları ödenmediği için ihtar çekmiş gönlümün efendisi. eğer ödeme yapılmazsa serbest kalması ve yuvasına dönmesi an meselesi.
  transfer gerçekleşirse geçen yıldan daha keyifli bir hatayspor izlememiz an meselesi.
  ajans
 • kasımpaşa ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1,5 yıllık sözleşme imzalamıştır.
 • 2019 yılında geldiği hatayspor'da ilk sezonunun sonunda 1. lig şampiyonluğu yaşamış, kadroda kalıp süper lig'deki ilk sezonda da takımın önemli isimlerinden biri olmuştu. birçok maça kaptan olarak çıktığı bu sezonun ardından sözleşme yenilemeyip yeni malatyaspor'un yolunu tutmuş, burada geçirdiği yarım sezonun ardından alacaklarına karşılık sözleşmesini feshedip bu kez kasımpaşa'nın yolunu tutmuştu. kasımpaşa'dan da yarım sezonun sonunda ayrıldı ve türkiye'deki ilk adresi olan hatayspor'a geri döndü gün itibarıyla.

  umarım malatya ve istanbul'da geçirdiği bu 1 sene onu geriye atmamıştır ve hatayspor forması altında kaldığı yerden devam eder. geçtiğimiz sezon çok hissedildi yokluğu. kadro kalitesinin iyice düştüğü bu dönemde kendisine çok daha fazla ihtiyacı olacak hatayspor'un.
 • eve döndü. tekrar hoşgeldin yiğidim.
 • gayet iyi ama neredeyse çoğunluğu karaktersiz ve paragöz olan kuzey afrikalı topçulardan cezayir asıllı olanı. 1992 doğumludur.

  geçen sezon para için terkettiği hatayspor'a bu sezon geri dönmüş. ben yönetici olsam bunu bir daha transfer etmem. 2. ligde sürünsün yavuşak ibine.

  kariyeri fransa'da 3. lig ve 2. lig seviyelerinde seyrederken hatayspor tarafından bulunup türkiye'ye getirildi ve tff 1. lig şampiyonluğundan sonra süper lig'de iyi bir sezon geçirip değerli isimlerden biri oldu ve hatta takım kaptanlarından biri yapıldı ama lig biter bitmez yeni malatyaspor'a kaçtı oradan da kasımpaşa'nın yolunu tuttu.

  alt liglerde oynarken kendisine 28 yaşına geldiğinde süper lig seviyesinde oynama imkanı tanıyan ve futbolcu olduğunu hatırlatan kulübünü 3 kuruş için bırakıp gitmek gerçekten tam da kuzey afrikalı topçulara yakışan bir durum.

  eminim şimdi -hem de eşşek gibi- daha az paraya transfer olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap