• türkiye'nin beşinci yüz naklini olacak kişi. yüzüne saçma isabet ettiği için burnu dişleri çenesi yok. polonyalı bir turistin beyin ölümü gerçekleşmesi sonucu kendisine haber verilmiş. ameliyata giderken uçak parasını bile denkleştiremediği sırada hava alanında doktoruyla karşılaşıyor ve son 50 lirayı ondan alıyor.. umarım ameliyatı çok iyi geçer ve yepyeni bir hayata kavuşur..

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23761031.asp
  • beyaz eşya borcunu ödemediği için mapushanelere düşen kişi.

haberi okurken ağlanacak halimize gülerek tepki vermeye başladım.

ülkede tecavüzcüler, kadın katilleri, tacizci sapıklar, hayvan tecavüzcüleri elini kolunu sallaya sallaya çıkıyor, beyaz eşya borcu yüzünden adamı içeri atıyorlar.

sahi konya'da küçük kız çocuklarını taciz eden bir sapık vardı ne oldu ona!
  • borcu, haluk levent öncülüğünde kurulan anadolu halk ve barış platformu (ahbap) şubesi aracılığıyla ödenen insan.

21.yüzyıl türkiyesinde beyaz eşya taksidi borcu yüzünden hapise giriyor. milletin parasını iç edenler, rüşvetçiler, haksız kazanç elde edenler, işçiyi emekçiyi sömürenler, çeteler vs. de ekonominin en büyük pastalarından kazanç elde ediyor. yazıklar olsun.

ahbap ekibine de helal olsun. çok güzel çalışmalar yapıyorlar. iyi ki varlar.
  • "acima yetime, doner koyar gotune" misalindeki yetim. tufekle kendini yuzunden vurduktan sonra aldigi onca yardima ragmen magandalik ruhunu yitirmemis ki bir mekana silahli saldirida bulunmus.
  • beyaz eşya borcu, silahlı saldırı ve en sonunda uyuşturucu operasyonunda içeri alınmış. çok garip bir adam, devamlı değişik sebeplerle içeri alınıyor.

ilginç şekilde de yüz nakline rağmen görece güzel bir kadınla evlenmiş. değişik bir hayat. bir nevi türk "vanilla sky" senaryosu gibi adamın hayatı ancak oradaki tom cruse'un canlandırdığı gibi aşırı zengin biri de olduğunu da pek sanmıyorum.
  • (bkz: mülayim sert)
  • baba olmuştur.kızının adını hira emine koymuş.allah sağlıklı ömür versin.
  • baba olmuştur :
    https://www.youtube.com/watch?v=ctaenniqu0g

allah analı babalı büyütsün.
  • türkiye'nin 5'inci yüz nakli olan şahıs.

bilecik'te çiğ köfte dükkanına eşiyle birlikte silahlı saldırıda bulunduğundan tutuklanmış.

odatv
hesabın var mı? giriş yap