• bulancak belediye başkanı. şöyle bir olayla gündeme gelmiş.

(bkz: belediye başkanı ve jandarma arasındaki tartışma)

link
  • (bkz: kim takar bulancak belediye başkanını)

devlet erkanına yakışmayacak üslupa sahip bir şahıs.
  • bu insanı şahsının tartışma üslubuyla değerlendireceğim.

adam hebele hübele konuşuyor. engelliler kpssiyle mi belediye başkanı oldu nedir ?

gasp ihlali filan diyor ya, gasp ihlali nedir sayın gerekmez ?

kolluk kuvveti sevicilerden değiliz fakat, ilk defa bu recep denilen herif yüzünden sempati besledim o üniformaya.
  • iki cümleyi bir araya getiremeyen, seçilmiş olduğu için kanundan üstün olduğunu düşünen koyun bile güdemeyecek tıynette birisidir.

özgeçmişi: 01.07.1972 bulancak’ta doğdu. ilkokulu bulancak atatürk ilköğretim okulunda, orta ve lise eğitimimi ise bulancak imam hatip lisesi’nde tamamladı..
    siyasi hayatıma refah partisi ve fazilet partisi’nde başladı..
    ak parti bulancak ilçe kurucu yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.
    2002-2007 yılları arasında bulancak ak parti ilçe başkanlığı yaptı.
    2010 yılında yapılan seçimle bulancak ziraat odası başkanlığına seçildi.
    2013 yılı ekim ayında bu görevimden istifa ederek bulancak belediye başkan aday adaylığı müracaatında bulundu.
    30 mart 2014 tarihinde yapılan mahalli idareler seçiminde ilçe halkımızın desteği ve güveni ile belediye başkanı seçildi. evli ve üç çocuk babası.

görüldüğü üzere kendisi üniversite mezunu bile değildir. bu ülkede 1250 lira maaş bile verilmeye değer görülmeyen üniversite mezunları (endüstri mezunu) varken bu adam belediye başkanı seçilmiştir. her hangi bir eğitimi yokken ziraat odası başkanlığına nasıl seçildiği kısmına girmiyorum.
  • kendisi, kanunlara karşı gelerek suç işlemiştir.
  • seçilmiş belediye başkanı bıdık bıdık falan diye ortalıkta dolaşan sapkın.

madem kendisini seçenleri, halkı falan kendi çıkarlarına alet ediyor,

halk olarak, seçmen olarak ağzının ortasına bir tane vurmak istediğim heriftir.
  • akp'li olduğu için mi bilmem video'da izlediğimiz kadarıyla kendini kanundan üstün gören kişidir. "anahtarı vermem", "paralelsin" "rüşvet alıyorsun" vs. gerçekten utanç verici.
  • bahsi geçen videoyu izleyince "halk kendi iradesine saygısızlık yapmış zaten seni seçerek" demeden edemediğim şahs-ı gayr-i muhterem.
  • tanim: zubuk zihniyetli belediye baskani. umarim onurlu astsubayimiz * bu zubugu iftira atmaktan mahkemeye verip okkali bir tazminat alir.
  • tazminatla donuna kadar alınması gereken bulacak belediye şeyi...
hesabın var mı? giriş yap