• öldürüyomuş diyollaa

(bkz: taurin)

şu adam bi ölsede kanıtlasam diye içinden geçirenlere söylüyorum, hiç heveslenmeyin, gömmmeden gitmem.

(bkz: pambık)
  • (bkz: vodkabull)
  • 1- vhiskey
    2- votka enerji
    3- bira

sanırım bunlardan daha iyi zevk veren bi şey yok bu hayattta.
  • 3 biradan sonra şu an kendime hazırladığım içki. izleyecek bir şey bulup keyfini çıkarıcam.
  • şu aralar en çok özlediğim ... jaigermeister-redbull da olur... içip biraz olsun huzura ermek istiyorum...
  • vodkayla yapılacak tonla güzel şey varken sırf kolaya kaçmak adına bunun yapılması niye?

kolay ama lezzetli bişi mi istiyorsunuz?
    --- spoiler ---
    (bkz: white russian)
    --- spoiler ---

texture olan tatlı ekşi filan, değişik bişi mi olsun?
    --- spoiler ---
    (bkz: jello shots)
    --- spoiler ---

biraz beklerim, ama ferahlatıcı bişey olsun dersen,
    --- spoiler ---
    bir kavanoza kabukları soyulmuş salatalıkları dilimleyerek koyun, üstüne dolduracak kadar vodka ekleyip buzdolabına atın, 24 saat bekletin.

ertesi gün vodkayı süzün, buz kırıklarının doldurulduğu soğutulmuş bardakta servis edin. 40 derece havada bile öyle setinletir ki, taşak kıllarınız nasıl deniz kestanesi gibi dikilir, şaşacaksınız.
    --- spoiler ---

biraz tatlı bişey mi istiyorsunuz? hold my beer:
    --- spoiler ---
    bir kavanoza ağzına kadar bubble gum sakız doldurun (aroması size kalmış), üstüne vodka, prosedür aynı. 24 saat.

ertesi gün süzün, ister tonikle ister buzla ister sek yapıştırın.

dipnot: bu tarifi başka meyveler, şekerlemeler vs ile de yapabilirsiniz. karamelli şekerle çok güzel oluyor diyen arkadaşım var ama ben denemedim.
    --- spoiler ---

viski sek tüketilebildiğinde ab-ı hayattır, vodka da kokteyller içi kutsal sudur.

vodkayı sadece redbull ile tüketmek, ferrariniz olup da 80km'nin üzerine çıkmamak gibi bişeydir. biraz deneyin olum çok zevkli şeyler yapabilirsiniz.
  • ciğere doldu, sagopa nadir sarhoş oldu
  • redbull'un üstünde büyük puntoyla “alkolle tüketmeyin” yazması dışında bir sorun yok.
hesabın var mı? giriş yap