• parazittir. bilgi almak için başlığa gelen insanlara çöp içerik sunar.
  • sayesinde güzel denebilecek miktarda para biriktirdiğim yazardır. allah razı olsun izinden gidiyorum.

not: bana yardımcı olanlar gibi bilgi vermeye, ponzi ve scam siteleri paylaşmamaya sadece ödeme aldığım sitelerin linkini gerekli açıklamalarla eklemeye çalışıyorum. defalarca paylaşılmış linkleri başlıkları dışında insanları bunaltacak şekilde paylaşmıyorum. buna karşılık sırf bu amaçla açılan başlıklara bile(bkz: bedava bitcoin kazanma yöntemi) gelip gidip küfreden ruh hastalarıyla muhatap olmaktan bıktım.
  • reflüsü vardır.
  • tr. sözlükte gördüğüm anda engellediğim, hiçbir konudaki hiçbir görüş ve yazılarından hiç kimseye fayda gelmeyecek, entrylerini "dilenci ciğersiz" diyerek engelleyene kadar geçen sürede kaybettiğim saniyelere üzüldüğüm oksijen israfı, insanlığın kaynaklarını israf eden embesil.

verdikleri emeği, tenezzül ettikleri meblağları gördükçe bir yandan da "günde 10 lira versem kapımın önünde bekleyip lazım oldukça ayak işlerimi yapar mı acaba?" diye düşünmeden de edemiyorum.
  • artık şu üç kuruş kovalama işine son vermeleri gereken bir gruptur.

bitcoin işinin yaygınlaşmasıyla da bir hayli artış oldu bu yazar arkadaşların sayılarında. ne kadar kazandıklarını da gerçekten merak ediyorum. kimisi alenen yapıyor, söylüyor refli linktir diye, hadi bir nebze eyvallah. bir de bunların tatlı su kurnazı versiyonları var. linkleri kısaltarak gizli yapan yazar arkadaşlar. kendinizi çok mu akıllı sanıyorsunuz? yok bilmem ne coinin nerden alınacağını göstermiş sözde yardımsever arkadaş fakat aşağı döşemiş refli linki. komiksiniz. bence yapmayın.
  • refli link veren yazarların alayına "bak bakalım şöyle bir şey daha var" deyip at penisi fotoğrafı yollamak istiyorum. 5 sayfalık maç muhabbetinin altında 70 kez link isteyen adamlar gibisiniz cidden.
  • insan gibi veriliyorsa:

portakala ref vereceksen, portakalin tadindan bahset, gelisininden gidisinden bahset, faydalarindan bahset etc.

okay.

t: herkesi enayi yerine koyan, paylastigi linke tiklayanlarin para harcama sonucunda para kazanan yazar
hesabın var mı? giriş yap