• bu aynı adam mi?
  • kırgız değil özbekistanlıdır düzeltelim
  • berbattır evet ama bu fotoğraf, aynı zamanda ülkemizin dünyadaki yerinin resmidir.
    şimdi dönüp, işkence insanlık suçudur diyen herkesin diğer entrylerini de okuyacak olursam eminim ki ışid sempatizanına rastlamayacağım. hatta eminim ki onlar insanlık olarak, bu ülkeye birkaç beden büyükler.
    gelelim muhafazakarlara, milliyetçilere yada gelmeyelim. onları entrylerinden anlarsınız. tıpkı din kardeşleri ışidçiler gibi onlar da hak hukuk tanımaz, patlamış kafa göz görmekten mutlu olurlar.
    enteresan olan, dayak yiyen teröristin mensup olduğu örgütün, türkiye'den sağladığı militanların büyük kısmının yine 'oh iyi olmuş polisimizin eline sağlık' diyen, polisimize tam destek veren muhafazakar güruhun içinden çıkmasıdır.
    bu adamı, öyle gördüğüm için üzgün değilim ama çok mutlu olduğum da söylenemez. çünkü hiçbirşey ölen insanları geri getirmeyecek.
  • 39 gün boyunca en az bir foto servis etmelerini rica ederim. aralarındaki 7 farkı bulacağım. duyar kasanların da duyargalarını ...

hak ettiği haldir.
  • iskenceye teorik olarak karsiyim. ama pratikte tabi isler biraz degisiyor. iste insaniz tabi. bunun gibi canileri, cocuk tecavuzculerini filan elime verseler sopa ile doverim diyorum. yani bu nasil bir canidir ki yerde yatanlara bile acimamis. dove dove oldursem, doymam gibi geliyor.

ama iste ben benim, bunu bu hale getiren insanlar ise devleti temsil ediyorlar. iste nasil bir devlet olacagiz. buna karar vermek lazim. tamam, kulturel olarak da, tarihsel olarak da norvec olamayiz, bunu ben de beklemiyorum, istemiyorum da. ama en azindan belli standartlari tutturmak lazim. ya neyse hadi diyorum ki polisler de insan, dayanamadilar-gerci apo'ya masallah bir yelpaze tutmadiklari kalmisti bayilmasin diye, biraz da gucu yeten yetene herhalde- hadi yediniz bir bok. bari servis etmeyin. simdi eminim yunanistan'da iade bekleyen askerler zil calip oynuyorlardir.
  • toptan içimizin yağlarını eriten bir kötü haldir ve basına servis edilmesinde elde edilmek istenen sonuç da tam olarak budur.
    insanlığımızı günbegün hep birlikte yitirdik, böyle garip hallere sevinir manyaklar olduk çıktık. bu terörist dahil sebep olanlar utansın diyelim.
  • polise karşı duyduğu nefret yüzünden ağzı yüzü dağıtılan " terörist " için duyar kasanlar bir çıkabilir mi zira kasıyor.
    ayrıca az olmuş bu müdahale sağ tarafının da eşitlenmesini bekliyorum. aldığın masum canların hesabını ölene kadar en ağır şekilde çek inşallah
  • abartmamak lazım.
    yakalanması anında oluşan arbedede kafasına kaşına gözüne gelen tekme ve tokatlar sonucu oluşan yüzündeki çizikler biraz şişmiş.
    bilen bilir darbeyi aldığında etkisi hemen görünmez sonradan şişmeye morarmaya başlar.
    işkence diyene çamaşır kurutma askısı girsin.
  • (bkz: kylo ren)
  • türk halkının gazını almak, içini soğutmak için servis edilmiş fotoğraflardır.o insan demeye bin şahit gerekli olan yaratık elini kolunu sallayarak o mekana girdi ve yüzlerce insanın üzerine ateş açtı mı? oradan elini kolunu sallayarak çıktı mı? on küsür gün yakalanamadı mı? birtek ben mi biliyorum olayların kronolojik sırasını??????ağzı burunu dağılsa bana ne bize ne? istihbarat adına ne yapılması gerekiyorsa " o"yaratık üzerinde yapılsın , alınması gereken bilgi için kendi methodları neyse uygulasınlar ama meşrulaştırmak adına sen bana ne diye servis ediyorsun ne diye bunu alkış tutuyoruz(halkın büyük çoğunluğunu kast ediyorum) ,niye buna alıştırılmaya çalıştırıldığımızı anlamıyoruz gerçekten aklım almıyor...
    edit;(imla)
hesabın var mı? giriş yap