• bu laf öbeği "yerleşik yabancı" gibi algılanabilir olsa da ileri görüşlü amerikalılar ileride başka gezegenlerden gelip kendi ülkelerine yerleşmek isteyenleri de kapsayacak şekilde bir tanımlama yoluna giderek green card sahibi her canlıyı "yerleşik uzaylı" olarak adlandırmışlardır.
  • kadrosunda rick neale isimli bir oyuncu barındırmayan dizidir.

işi gücü bırakıp bu adamı araştırdım, dizide hangi rolü oynuyordu diye. meğer oyuncu değilmiş, set ekibindenmiş ve nakliye personeliymiş. sürdüğü tır ile kaza yapmış, ölmüş. tamam, üzülelim.

fakat dizinin başrolü değil bu adam, dizide oynamıyor bile. gelip ekşi’ye adam için başlık açmaya da gerek var mı, bilmiyorum.
  • aslında amerikan hayat anlayışının da bir açığa çıkış noktası değil midir bu a dostlar? amerikalı obez dostum dışarıdan gelene alien derken dünyayı abd ile sınırlandırmış olmuyor mu kafasında? halkların iktidarlarca hapsedilmesinin ve uyutulmasının ironik bir tezahürü değil mi bu?
    uyan ey amerikalı! dışarıda bir dünya var ve seninkinden daha dolu!
  • 2. sezon onayını alan syfy dizisi.
  • gayet iyi bir dizi. casting ajansi kadinlarin hepsini thicc/balık eti dosyasindan secmis o acidan da guzel.
  • neden green card? neden blue ya da red değil? neden özellikle green? sorularının yanıtlarını barındıran iki sözcük. alien bu green olacak tabi.
  • gora'yi izlemişler mi bilmiyorum ama dizinin anafikrini arif söylemiş: uzaylı da olsa insan insandır.
  • gelmiş iki gözümün çiçeği, bayılıyorum bu dizi iye.
    ciddi ciddi sesli güldüğüm sahneleri var.
    harry'i original formunda gördügümüz sahneler efsane bence, cocuga acayip güzel hakaret ediyor ahahah.
  • uzaylıyı alan tudyk'in oynadığı yetmiyormuş gibi uzak uzak uzak kuzeni ahtoputu da nathan fillion seslendiriyor. üstelik de adı 42 ahahahah. bayılıyorum böyle ince oğlu ince detaylaraaaaa.
  • harika bir dizi, umarım uzun soluklu olur. uzun zamandır bir komedi dizisi bu kadar eğlendirememişti beni.
hesabın var mı? giriş yap