• yeni bi motor aldım, motorun üzerinde rhino markalı bi koruma ürünü vardı. internette ürün hakkında bilgi bulamadım. bi üstteki entryden facebook sayfasına gidip whatsapp üzerinden ürünün ne işe yaradığını sormak için yazdım.

telefonum çaldı "benim motorumu almışsınız" dedi. firmanın sahibi tolga abi kendi ürettiği, sadece bu motorda olan bi parçayı takmış motora. parçanın tasarımı mükemmel, üzerinde cnc izleri var ama o izleri texture olarak kullanmış. kullanım amacı ise çok daha iyi. herhangi bir düşme devrilme durumunda yüksek sıcaklıkta olan plastik parçayla korunun radyatör suyunun dışarı çıkmamasını sağlıyor. görsel

tolga abiyle 1 saatten uzun konuştuk telefonda. son zamanda tanıdığım en tatlı insanlardan birisi. istanbuldayım ancak sırf tolga abiyi görmek için izmire gidebilirim şu an.

kendisi buraları okuyorsa "türk kahvesini" hazırda tutsun her an gelebilirim :))
  • izmirde "yahu bizim farklı motosiklet aksesuarlarına ihtiyacımız var" diyerek ilk önce gidon yükseltme aparatları tasarlayıp üretmeye başlayan daha sonra ürün gamını geliştirip motosiklet üzerinde yaşamı kolay ve güvenli hale getiren ekipmanlar üreten marka.

türk markası olması gurur verici ayrıca yurtdışına ürün satmaya başladılar ve daha büyük hedefleri var. patentli tasarımlarıyla motosiklet sürücülerinin bazı kronikleşmiş dertlerine çözümler üretiyorlar.

sahibi de şeker bir adam. daha ne isteriz, yolun açık olsun rhino seni dünya pazarında da görelim.

rhino motorcycle accessories facebook sahifesi
hesabın var mı? giriş yap