7007 entry daha
  • ridvana seytan diyorlar, yanlis. seytana ridvan denmesi lazim. daha devam edicem de gg olur.

ersun yanalin tek hatasi valbuenayi cikarmak oldu diyor dun aksamki erzurumspor maci icin. ulan senin kadar sam seytani olan dostun aykut kocaman adami oynatmiyordu be. adami son 8-10 dakika oynatiyordu en fazla. ozaman da her hafta valbuenaya gomuyodun. ne degisti?

ustelik valbuena o dakikalarda kenara beni degistirin isareti yapti. stadda herkes sahittir, televizyonu bilemem. ama senin bunu bilmeme ihtimalin yok. amacin sirf ersuna gommek. insallah ersun yanal da seneye seni gomer. yerin dibine sokar.

ridvan gun gelip devran dondugunde gazetelere nasil haberlerin dusecek cok merak ediyorum.

edit: @i am the wooden doors uyardi, televizyonda da spiker valbuenanin oyundan cikmak istedigini belirtmis. tesekkur ediyorum kendisine.
  • ersun a kafayı takmış mı takmamış mı bilemem ama söyledikleri doğruydu.
    hoca korumaya yönelik hamleler yapmış. zaten moralsiz ve kırılgan olan fener takımının kafası ikinci yarı başında yediği golün ardından tekrardan karıştı ve hoca da hamlesiyle skoru koruyalım moduna geçti. bu aykut kocaman ın yapacağı bir hamleydi.
    reyes i alması tam bir faciaydı.
3326 entry daha
hesabın var mı? giriş yap