• "dikkatli olmak lazım çok fena yapabilirler bizi" dedi az önce.
  • "3. golden sonra taraftarları trafik korkusu sardı." diyerek kopartmıştır. adam realist.
  • bu gecenin en güzel hareketini, mikrofon & kulaklık setini çıkararak yapmıştır. ve şu sözü herkes düşünmelidir: "bizim futbolumuz bu hale nasıl geldi"...

(bkz: adam haklı beyler)
  • duraklama dakikaları hakkında konuşurken:

'daha fazla koymasınlar da' (1-2 saniye sonra durumu çakmış olacak ki) 'maça' diyerek karşılaşmayı 3 saniyede özetlemiş futbol insanı.
  • yapacağı olumsuz "hiddink" yorumlarına, oğuz çetin'i katmayacaktır. objektif olsun, canımı yesin.
  • resmen trip attı milli takıma, bıraktı gitti yorum yapmayı.
  • 7 ekim türkiye almanya maçında benimle aynı duyguları paylaşıp bir de bunu tv'de dile getirebilen adam, yorumcu. maç anlatıcısı değil, yorumcu. bu milli takım adamı hasta eder, evet, hasta eder.
  • milli takım teknik direktörünü adı aykut kocaman olmadığı için rahatça eleştirebilecek yorumcu. biz bu hallere nasıl geldik demesini de ayrı yadırgıyorum. 2010, 2006, 2004 katilamadigimiz turnuvalardan bazıları, dünya kupasına da tarihimizde iki kere katılmışız. mevcut kadromuzun bu turnuvalara katılacak kadar iyi olduğunu düşünmekle birlikte 2008 ve 2002 dahil hiçbir zaman istikrarlı ve güzel futbol oynadığını görmedim. rıdvan dilmen'de bizi italyan milli takımı falan zannetmeyi bıraksın.
  • burnundan yorum yapmayı bırakması gereken futbol yorumcusu..kimse bişey anlamıyor ve sadece ercan taner'in anlayabilceği bir ses tonuyla maçları yorumluyor..ayrıca bu gece itibariyle anlamadığım selçuk'un oyundan çıkışıyla ilgili tek bir yorumda dahi bulunmaması..
  • arkadaş galatasaraylıyım. bu adamın söz konusu fener olunca objektif kalamadığına da katılıyorum. ama fenerbahçeli diye bu kadar acımasızca eleştirilmesini de anlamadım gitti.

bizim takımda almanya'da oynayacak maksimum 2 oyuncu var derken kötü mü dedi. kafasını kuma mı gömseydi gerzek trt spikerlerinin yıllarca yaptığı gibi. almanya ceza sahamızda kedinin fareyle oynadığı gibi oynarken, kulaklığı çıkarıyorum demesi sinirimizi dillendirmedi mi. ardından etmiş olduğundan emin olduğumuz küfürler isabet bulmadı mı.

"bize yorum yapmak onun görevi, yorum yap bize, yorummm, yoooruummmm" diye anlamsızca çok bilmiş edalara girenlere söylüyorum. her şey düzgündü de bu adamın bu tavrı mı battı size. sinirlenmiş, kafası atmış. gayet insani tepkiler vermiş. almanya'da böylesine skandal bir maç ortaya konsa, adamın yeteneğinden girer, iq'sundan çıkarlar. helal sana rıdvan. az bile yaptın.
hesabın var mı? giriş yap