• bir ekşisözlük yazarı.

siyaseti sever, frp/rpg oyunlarını sever. baldur's gate favori oyunudur. bol miktarda wow oynamıştır(2005-2010 arası). zamanında çok fena dota oynamıştır ama yıllardır oyun dünyasından uzaktadır.

tam bir sinema severdir hemen hemen her türe ilgisi olmasına karşın fantastik bilim kurgulara daha bir ilgilidir. öncelik sırası şu şekildedir; lotr > star wars > star trek > harry potter > got > others...

galatasaraylıdır ama futbol'u çok takip etmez, türk futbol'unu sistematik olarak pek beğenmez.

siyaset olarak genel olarak muhaliftir(muhalif olunması gereken her şeye). hem muhafazakar hem de olabildiğince yenilikçidir.

6 şapkadan genel olarak siyah şapkayı takar. beyaz ve yeşil şapkalarla da arası fena değildir.

mühendis'tir. ar&ge'ci dir tasarım yapar(elektronik).

bu entry ile merak eden sözlük yazarlarına kendisini anlatmıştır.
  • spoiler başlık açıp sonra entry sini silmesiyle bilinen (pardon sövülen) yazar kişisi
  • bir aktrolün troll olduğunu söyledikten 4 dakika sonra aktroll olarak yaftalanan yazar. #99289194

bir yandan gülüyorum bir yandan da üzülüyorum çünkü bir üstteki yazıyı yeni gördüm yoksa son 3 aydır kahkaha atıyor olacaktım.
  • aynı konu hakkında 4 farklı başlık açan bir yazar. kendisine tavsiyem; 'nasıl başlık açılır?' 'başlık açarken nelere dikkat edilmelidir?' hususlarına dikkat etmelidir. zira aşağıda bugün açtığı başlıkları göreceksiniz.

13:08'de (bkz: 12 yaşından küçük çocuğu olanlara izin)

13:12'de (bkz: 30 nisan'a kadar çocuğu olanlara izin)

13:14'de (bkz: 30 nisan'a kadar küçük çocuğu olanlara izin)

13:47'de (bkz: küçük çocuğu olanlara 30 nisan'a kadar izin)

13:10'da da önceden açılan (bkz: 30 nisan'a kadar evde çocuklara kim bakacak sorunu) başlığına, kendi başlığını bkz. vermiş.

yani, aynı konuda 2'şer dakika arayla başlık açmış ve açılan bir başlığa yorum yazmış.
hesabın var mı? giriş yap