• "dış dünyaya kulakları tıkalı, ben merkezli bir youtube kanalı."

çok biliyorsun değil mi? yarağımın kafası!

on numara youtube kanalıdır efendim.
  • nedendir bilinmez her tür müziklerinde background olarak yarı çıplak kadınları kullanan müzik şirketi. inanılmaz rahatsız edici geliyor. hiçbir şeyin bu kadar metalaştırılmasından hoşlanmıyorum. yusyuvarlak popolu kadınları izlemek yerine müziğimi dinlemek istiyorum insan evladı gibi.. bu yüzden 2 aydır sanırım boykot ediyorum kendilerini. evet sex sells bunu herkes bilir.. ama kulağıma hitap edip göz zevkimin içinden geçmeleri çok rahatsız edici.
  • mahmut orhan ve kankileri bu oluşumdan çıkmışlardır.
  • 7 ay önce kadar düzenli ziyaretimi bırakmıştım. son dinlediğim parçadan sonra günümüze doğru geleyim tersten gitmektense dedim. 6 ay önce bozmuşlar, bayaa bozmuşlar. önce boomerang tarzı klip işine girelim demişler sonra filtre basıp saçma klip işine girelim demişler. bayaa bozmuşlar. bozma demiştik ama bozmuşlar.
  • yüklediği türkçe deep house parçalar için takip ettiğim kanal. türkçe deep house konusunda eline su dökebilecek başka kanala rast gelmedim.

aybüke poçan - kaybet benimle

bu da örnek olsun
  • cok cok iyi isler cikaran kanal.

son olarak sezen aksu'nun ben de yoluma giderim'inde takildim kaldim. 2.5 dk'lik basyapit. tadi damakta kaliyor. basa sar dur.
  • bir yıl kadar önce yazdığım entryde beğenmediğim kısımlarını söylemiştim. az önce girdiğimde şarkı seçimlerindeki kalitenin arttığını görmekle birlikte benim gözümde kanalı basit gösteren özelliklerin de yok olduğunu görmek mutlu etti. alkışlar deep.
  • kimsiniz abi? yabancı mixler ok, ama türkçeler ne biçim öyle... ben ki hayranlarca, hayvanlarca dinliyorum... sağlam ses kartı ile dinlemenizi tavsiye ederim...
  • deep house youtube kanalı.

ah rikocum discocum çok güzel işler bunlar, müthiş işler. bayıla bayıla tek abone olduğum kanalsın.

''my music, my pleasure''
hesabın var mı? giriş yap