şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "your music, your pleasure" mottolu youtube kanalı.
    baya güzel remixleri var, iyi dj'ler ile çalışıyorlar.* yerli yabancı baya mixleri var. ayrıca türkçe remix'i sevdiren kanaldır.
  • dış dünyaya kulakları tıkalı ben merkezli bir youtube kanalı.

oluşturmuşlar bir ekip sound'lar fason, şarkılar hep aynı sound. çok gelişmeleri lazım. hep aynı isimlerle zor.
  • "dış dünyaya kulakları tıkalı, ben merkezli bir youtube kanalı."

çok biliyorsun değil mi? yarağımın kafası!

on numara youtube kanalıdır efendim.
  • #70804609 işte kitle bu. şaban gibi aynı bass soundları üzerine, biraz sakso*, biraz keman serpiştir, üzerine iki kadın sesi koy itele. bütün müzikler aynı. cool olacağım diye yırtınmayın.*
  • kendilerine dahil olmak istediğim oluşum fakat iletişime geçmekte çok tereddüt ediyorum.
  • nedendir bilinmez her tür müziklerinde background olarak yarı çıplak kadınları kullanan müzik şirketi. inanılmaz rahatsız edici geliyor. hiçbir şeyin bu kadar metalaştırılmasından hoşlanmıyorum. yusyuvarlak popolu kadınları izlemek yerine müziğimi dinlemek istiyorum insan evladı gibi.. bu yüzden 2 aydır sanırım boykot ediyorum kendilerini. evet sex sells bunu herkes bilir.. ama kulağıma hitap edip göz zevkimin içinden geçmeleri çok rahatsız edici.
  • mahmut orhan ve kankileri bu oluşumdan çıkmışlardır.
  • aralarına pek sevdiğim bedük de dahil olmuştur. güzel olmuştur, çıtayı daha da yükseltecektir.