şükela:  tümü | bugün
  • cerrahpaşa tıp fakültesi kadın hastalıkları ve doğum anabilim dalı öğretim üyesi prof. dr.
    haftanın bir günü de acıbadem hastanesinde.
    çoğul gebelik kitabının yazarı. yanılmıyorsam piyasada kendi alanında tek kitap.
  • cok iyi bir hekim.etik degerlere onem veren,inanılmaz bilgili ve alcakgonullu.prenatal tanı alanında ozellikle yetkin bir isim.
  • riskli gebelik uzmanı
  • cerrahpaşalı kadın doğum profesörü. sert gibi görünür ama değildir, iyi ders anlatır, konusuna hakimdir en güzel yanı da bazen lanlı lunlu konuşmasıdır..
  • öğrenciyken bütün kızlar aşıktık rıza hocaya. çok tatlı, sakin, sevimli. hala da öyle.
  • garip bir çekiciliği olduğu doğrudur. cerrahpaşa'nın en iyi hocalarındandı. adını sol frame'de görünce fakülteye döndüm, hey gidi günler...
  • riskli gebelik ozellikle ikiz gebelik alaninda uzman, gittiginizde aklinizdaki tum endiseleri alip daha makul dusunmenizi sagliyor, gebelik takibinizi eski ogrenciside yapiyorsa hele daha detayli bilgiler veriyor, yalniz cok rahat sanki gebelik riski yokmus gibi gez dolas bisey olmaz dedigini doktoruma ilettigimde biz genede o kadar rahat olmayalim dedi de rahatladim iyikide kendi doktorumu dinledim o konuda, neyse, boyle doktorlari allah basimizdan eksik etmesin.
  • (bkz: madazlı)