• şans eseri üç entrysini okudum şimdiye kadar (o kadar çok yazım yanlışı yapıyor ki insanın bir yerden hatırladığını düşünmemesi mümkün değil) ve hepsinde de bahsettiği şey aynı idi:

"sevgilim var! benim sevgilim var!"

sevgilisi var yani, ona göre.
  • #32428767 numaralı entrysini okudum, okumaz olaydım. adını koyamadım, nasıl yetiştirilmiş, nasıl yetişmiş, neler olmuş. gerçi banane, ne yaparsa yapsın ama uzun zaman sonra bu kadar garipsedim bir olayı, doğru lan böyle insanlar da vardı hayatta dedim ve bekir abiye yarın walsall banko diye mesaj attım.
  • jedi kıyafeti
  • takım elbisede kol ve bacak boyu olarak kullanılan ölçü...misal 48 bedene 6 robe yaklaşık 70 kg 175cm adama uygun iken
    185cm 70kg iseniz yaklaşık 48-50 beden 7 robe falan almanız gerekir.boy uzunluğudur takımın yani
  • sonunda mesaj kutumda beliren bir merhaba ile en azından yaşadığını öğrendiğim ve çok ama çok mutlu olduğum badim. sözlükten yavaştan elimi ayağımı çekmeye hazırlanırken o eski güzel günlerin temsilcisi birinin bana göz kırpması o kadar iyi geldi ki…

ich liebe dich, badican.
  • ing. bornoz

(bkz: bathrobe)
  • mesajlara dönüş sıkıntısı çeken habsburg hanedanı üyesi özlenen insan. *üzgün smiley was here.
    (bkz: üşüyoruz reyiz)
  • hayatımda tanıdığım benden en farklı yazar kişisi ama gerçi çok insandan bambaşka farklı bir insan. misal herkes zengin olduğunda çatır çatır para yemek isterken zat-ı şahaneler müze, galeri yaptırmak isteyen sanatseverdir. sonuçta tanımaktan ve tanışmaktan gayet memnum oldum.
  • bitane entry'sini beğenince biraz diğerlerine baktım, yok bilmemnerenin erkekleri şöyle yok bilmemne şehri böyle yok danimarka yok arjantin yok venezüela.

iyi gezmiş.
  • kendisi bazen bana kızar. biliyorum ama ben ona hiç kızmam, o da bunu iyi biliyor. çünkü kendisiyle konuşsam, gereksiz bir huzur veriyor. yani o kadar huzur bulmasam bile olur bence. hani insanlar fal, mal uğraşır, geleceği için tahmin yapabilmek ister, işte robe'u tanıyan biri buna ihtiyaç duymaz. çünkü mantığı ve kaynak yönetimi, insani ilişkiler konusu, tam onun yeneteği. gerçekten çok başarılı. bence herkese hayatta bir robe lazım.
hesabın var mı? giriş yap