• hakkı yenen, olması gereken yeri başkalarının ezilerek büzülerek aldığı, eski türkiye'ye dair özlediğim adamlardan, ermeni asıllı türk sanatçı! insanları eğlendirmek eğer bi yetenek ise bu adamda bunun sonuna kadar var olduğunu düşünüyorum.
  • şimdi dinıyorum beyaz ve seni yalnızken ıyı gıdıyor yıllar sonra
  • giden candan gidiyor şarkısının sözleri ve müziği çok güzel olmuş. ancak klip youtube'da yayınlanalı 9 gün olduğu halde 1 milyon tıka ulaşamamış. sanki güzel ama kıymeti bilinmeyen şarkılara arasında yer almaya aday bir iş gibi gidişat.
  • obaa papucumun dünyası dedi iplemedik ama giden candan gidiyor lann..
  • ust uste geliyorlar masamiza eskimeyenler takiliyorlar kafamiza kalpteki duruyor giden candan gidiyor
    gecemiz yavas ama dunya deli donuyo
    bir ayak var felek elimizi goruyo
    kader agini bize buyuk oruyo

bosvermisligimin sarkisidir
  • pop müzik pek dinlemem sevmem lakin nedense bu arkadaşa oldum olası kanım kaynamıştır, hem arabesk şarkıları hem de 9/8'lik şarkıları gayet iyi yorumladığını düşünüyorum.giden candan gidiyor şarkısını yeni duydum, pek beğendim.bir de yerim çok dar şarkısını askerde 1 metrekarelik kulede nöbet tutarken çok söylemişliğim vardır...
  • çok akıllı alçak gönüllü içten şarkıcı.
    birlikte katıldıkları katıldığı programda
    seray sever'in yanında çok daha belli.
  • gırtlağında nodül olduğunu anladığım şarkıcı, şu an kanal d de canlı şarkılarını söylemekte. ama robercim şöyle bi gırtlağını temizle yada bi yudum su iç yiğenim bu neymiş alıcılarımızın ayarıyla oynamaktan anamız ağladı.
  • yıl olmuş 2017 biraz zorlasak 2018. yaşlanmam diyen beni bile sollamış , bütün bu geçen senelere rağmen tatlılığından gram kaybetmemiş, adam gibi adam, insan gibi insan.
hesabın var mı? giriş yap