• şu anki gerekliliktir.

sevgili cumhurbaşkanımızın 1150 odalı sarayını depremzedelere açması gerekmektedir.

cumhurbaşkanımızın yüksek himayelerinde, kendisinin de sıklıkla belirttiği üzere, halkın malı olan bu devasa sarayda depremzedeler süresiz bir şekilde ağırlanmalıdır.
  • her şeyi milletten beklememenin gereğidir. gerçek bir samimiyet testi olacaktır.
  • bu bir zorunluluktur, alınmamaları gibi bir durum söz konusu olmamalıdır, o 1150 odada kim kalıyor, bu kadar elektrik nereye harcanıyor, içeride kimleri saklıyorsunuz hiçkimse bilmiyor, bütün bakanlar kurulu ve milletvekilleri taşınsa (ki böyle değil) dolmayacak bir garip yer orası, herkesin orada en iyi şartlarda bakılması aciliyettir. bu ülkede kimse kimseden üstün değildir. orası, hepimizin parasıyla yapıldı.
  • vallahi çok iyi fikir
  • suriye li arap kardeşleri varken niye açsın elin türküne.
  • resmi olarak depremzedelerden böyle bir talep gelir ise sonuç nasıl olur merak ettiren başlıktır.
  • burasi milletin evi demisti sanirim. gun bu gundur, bekliyoruz.
  • iyi fikir.
    açık duyurumuz olsun, sarayda benim de hakkım varsa vatandaşımın kalmasını istiyorum.

elazığ ve çevre illerdeki evleri yıkılan, hasarlanan vatandaşlarıma duyuru;
    ankara'da, saray'da istediğiniz kadar kalabilirsiniz. yeme, içme, barınma gibi faaliyetlerinizi bizler karşılıyoruz içiniz rahat olsun. evleriniz yapılana kadar kalabilirsiniz, hatta bunun için benim yazmama da gerek yok orası aynı zamanda sizlerin..
  • önemli bir gerekliliktir.
  • başganım bin kusur odandan yarısını depremzedelere versen şöyle 2-3 bin depremzede vatandaşın kar kış kıyamette dışarda kalmasa olmaz mı?

deprem için toplanan fonun bi kısmını örtülü ödeneğinize alırsınız ne kadar yiyip içerse garibanlar.
hesabın var mı? giriş yap