• 2 maç oynayıp 10 maç yatacak adamı efsane yaptılar.

tanım: kötü futbolcu değil tabi ama ruhsuz futbolcu.
  • dünki macta skora katkisi olmasada rakibe baskı yapmasi, geriden gelip top almasi, hırsı ve maç sonu emreye tavsiye vermesi kalitesini gayet iyi gösteriyor. bu adam bu yıl bu takimda çok güzel iş yapacaktır.
  • beşiktaşlıyım. para, pul ne verdi cimbom bilmiyorum. para puldan bağımsız olarak çok iyi oyuncu aldı gs. hangi maç hatırlamıyorum gs de seyrettim çok iyi oynadı zalim. gs’nin en iyisi idi zaten o maçta. bu oğlan parasını aldığı sürece iyi oynuyor. para da aksama yaşanmazsa gs’nin en iyi oyuncusu olur. bjk’nin boşalan mevkiye konoplyanka gibi bir ismi alması lazım. ancak o zaman o mevki de gs ye üstünlük sağlayabilirsin. o da soru işareti. babel bildik oyuncu, konoplyanka 2 sezondur yatışta. bakalım. göreceğiz.
  • denizlispor maçında gereksiz yere 2-3 kişinin arasına girip top kaptırıyor.
  • adam beşiktaştayken yanlışlıkla ayağı geldiği için anında kırmızıyı görmüştü.
    şimdi sarı kartı varken elle smaç yapıyor, üstelik "var" da var ama sarı görmüyor. "doğru yolu buldum" diye düşünüyordur
  • biz bunları hep söyledik. beşiktaş tan gittiğinde
  • 34 yaşında olan topçu. rodallega da öyle. ikisinin arasındaki fark bu maçta ortada.
  • sol kanadinda son 5 yildir bruma rodrigez ve onyekuru izlemis takimi kesmez dedigimiz de agzinizdan salya sacarak hakaret ediyordunuz evet simdi ne dusunuyorsunuz genşler..

not: siyah saciyla sampiyn oldugu takimin taraftari
  • eline topun çarptığı pozisyonda neden sarı kart görüp 2. sarıdan kırmızı görmediğini merak ettiğim oyuncu?
  • geriye çok koşarsa verim alınamayacak futbolcu.
    garry rodrigez, bruma, onyekuru gibi genç kanatlardan sonra yaşlı olan babele geriye gel press yap diyemezsin. eğer yaparsa 33. haftada pestili çıkar onyekuru gibi şampiyonluğu getiren kritik golü atamaz.
hesabın var mı? giriş yap