• sabah 6 da kalkıp avcilara 8.30 da anca yetisebildigim dusunulurse benim icin imkansiz bir hadise
  • ilk dikkatimi çeken şey bacak kasları değil de gayreti oldu.

edit; başlığı ben açmadım, hem ben başlık açmayı bilmem. ki korkarımda. @2 olmak falan da istemedim. niye böyle bi sey olduki şimdi. niye gittin?. şu an ciddi ciddi entry'i silip kaçmayı düşünüyorum.

edit2; kahrol e mi?!
  • varsa öyle bir insan helal olsun demek lazım, üşenmeyip sabah koşusunu ihmal etmemiş.
  • ılk dikkatimi ceken sey mazosist oldugudur. 6'da kalkmak basli basina bir iskence cocuklar.
  • kendisinin hastayız bence devam etsin bırakmasın.inan senden benden daha akıllı.
  • sağlıklıdır.
  • 7 de spor salonuna giden tipin kankasıdır, duş ve hafif kahvaltıda yapar, günü mis gibi geçer.

ilave olarak 24 saatlik zaman dilimini kısa bulması muhtemel...

(3 nokta havalı olur diye okudum...)

...
  • götüm yese harbiden güzel şeyde geceden kesin deyip sabahına vaz geçtiğim şeyler listesinde number van
  • senin ben yaşama azmini sikeyim denilesice.
  • gece 9 da yataga girip en gec 10 da uykuya dalmis herkes bunu yapabilir.ama hayatimi ne gece 9 da yaticak kadar tekduze ne de sabah ise gitmeden once kosucak kadar dertsiz ve duzenli değil.o saatte spor bilemiyorum vucud gucune bile kavusmamisken kosmak sacma.
hesabın var mı? giriş yap