şükela:  tümü | bugün
  • ilk dikkatimi çeken şey bacak kasları değil de gayreti oldu.

edit; başlığı ben açmadım, hem ben başlık açmayı bilmem. ki korkarımda. @2 olmak falan da istemedim. niye böyle bi sey olduki şimdi. niye gittin?. şu an ciddi ciddi entry'i silip kaçmayı düşünüyorum.

edit2; kahrol e mi?!
  • ılk dikkatimi ceken sey mazosist oldugudur. 6'da kalkmak basli basina bir iskence cocuklar.
  • sabah büyük bir neşeyle günaydıııın diyen tip de budur.
  • 7 de spor salonuna giden tipin kankasıdır, duş ve hafif kahvaltıda yapar, günü mis gibi geçer.

ilave olarak 24 saatlik zaman dilimini kısa bulması muhtemel...

(3 nokta havalı olur diye okudum...)

...
  • koşunun sonunda duşta attırmıyorsa o koşunun işe yaramadığı gerçeğiyle ileride yüzleşecek tiptir.
  • senin ben yaşama azmini sikeyim denilesice.
  • 3 ay boyunca, cumartesi ve pazar dahil her gün saat 5'te kalkıp her gün koşarak gerçekleştirdiğim eylem.

aslında sürdürülebilir olsa hayatımda kendim için yaptığım en güzel şeylerden biriydi.

saat 5'te kalkıyor, 5:10'da kendimi yollara vurup 15 dakika kadar koştuktan sonra eve dönüyor, duşumu alıp hafifçe bir şeyler atıştırdıktan sonra işlerimin başına geçiyordum (home office).

o saatlerde etraf sessiz, sakin ve huzur dolu olduğu için yaratıcılığımda inanılmaz bir artış vardı. her sabah işimle ilgili olan blogumda güzel bir yazı yayınlıyordum.

ama sabah 5'te kalktığımdan ötürü gün içinde uyuklamalarım oluyordu ve her gece erken yatmak mümkün olmayabiliyor ve sosyal yaşamımı negatif şekilde etkileyebiliyordu. bu da işin kötü yanıydı.

hatta bir ara o kadar kaptırmıştım ki kabak tatilimde bile ilk sabah 5'te kalkmıştım. ama ben o saatte kalkınca kamptaki tüm köpekler bir anda havlamaya başladı ve üstüme geldiler, millet uyandı. dedim ki "siktir et, tatilden sonra yaparsın".

tatil biteli 4 yıl oldu ve o gün bu gündür asla saat 5'te kalkıp koşmadım.
  • muhtemel bir taşra sakinidir.
  • sabahın 6'sında kalkıp ofise full makyaj giden kızla evlenir.