• aşırı samimi birisi. çok komik ayrıca. bugün de sıralamada ilk ikiye girmiş. çok sevindim. yolun açık olsun ardahan.
  • şark kurnazının tekine tertemiz adamdır diye güzelleme yapıyorsanız adamın tiyatrosuna gelmişsiniz demektir. hafızalar balıktan halliceyse, bence yarışmanın en başından 3-4 bölüm açıp ardahan'ı izlemekte fayda var. ardahan duruma göre hareket eden, bir onun bir bunun arkasından konuşan, evrim keklik çingenesine bile yanlamaktan çekinmeyen, programda 1 gün fazla kalabilmek için her şeyi yapan bir adamdı. kaptanlık mevzusunda aklınca "kahramanlık" yapmaya kalktı ama tüm oylamaları her hafta survivor tanrısı acun tarafından ısrarla manipüle edilen bir yarışmada olduğunu unuttu. acun'un kafasında ardahan 9. bitirmeliydi, 9. bitirdi. eğer yarışmanın bir adaleti olsaydı, ardahan'ın birleşme partisinden 1-2 hafta sonra sepetlenmesi gerekirdi.

300 bin kişi başvuruyormuş yarışmaya, koca survivor'a aldıkları adam bu. bahane de hazır, acun aynen şöyle söyledi.

"halkın belli bir kesimini temsil ettiğini düşündük."

halkın belli bir kesimi tikli, ıh ıh yapmadan cümle kuramayan, yarışmadaki kızlara seviniyoruz bahanesiyle bir garip dokunan insanlardan ibaret demek ki. aslında yılbaşında taksim'i düşününce hak veremeden edemiyorum. çok haklısın acun.
  • her an "sen ne diyün daaayığ" diyecek tipteki adam.

ek olarak köksal baba'ya benziyor.
  • gerildiğinde tikinin artmasını hem üzücü hem de çok sevimli buluyorum. arkadaşı olsaydım ve tartıştığımızda o tiki ortaya çıksaydı kıyamaz direkt sarılırdım. böyle adamdan zarar gelmez.

tertemiz bir adamsın ya. ama temiz olmak zordur bu kirli dünyada. üzülürsün. biraz gir şu hayata ve kirlen. kirlenmek güzeldir.
  • geçenlerde kendisini muhtemelen son kez tv ekranlarında gördük. sercan yıldırım ile acun'a karşı ayak tenisi oynuyordu, vallahi hiç özlememişim. konuşmayı beceremediği halde bir insan durmadan konuşur mu ya? sercan bir noktadan sonra adamı görmezden gelmeye başladı, ona rağmen susmadı. hem tik hem şive hem de her boku biliyorum ben tavrında davranışları, aman aman, keşke daha önce elenseymiş dedirtti. zaten parviz abdullayev gibi bir adam dururken bu adamın survivor'da son 10'a kalması çok büyük komediydi. yarışmanın etkisi geçince survivor kadrosundan kimsenin kendisiyle iletişimde kalacağını sanmıyorum.
  • https://www.instagram.com/ardahan_ozkanbas/

adam instagram hesabında soyadını özkanbaş olarak yazmış. koca yarışma katılımcısının soyadını yanlış verecek değil ya, özellikle yanlış yazılmasını rica ettiğinden şüpheleniyorum. bizim yazacağımız yorumlar var olmayan birinin adına yazılmış gibi olacaktı, güzel plan ama koca bir fail. yönlendirdim ben babuş, sen rahat ol. yaptıklarından kolay kolay kurtulamayacaksın. her oyun kazanan kızı yasin'le birlikte elleyip duruyorsunuz zaten, vallahi yunus günçe'ye zamanında kızlara dokunuyor diye fazla kızmışız.

bu adamın yarışmadaki dramı bir tek benim dikkatimi mi çekti? yarışmanın başında gönüllüler takımındaki en popüler, en güçlü ve atik gözüken oyuncuydu. isteyen açsın eski bölümlere baksın, ünlüler sürekli ardahan'ı dışarıda bırakmaya çalışıyordu. o zamanlar ardahan'ın kaşı gözü de oynamıyordu, şiveye rağmen daha dikkate alınır bir karakterdi. daha atarlı giderli bir tipti. yarışmanın sonlarına kesin kalır diyordum.

adamı adada ve sahada 3 kişi bitirdi, hem de öyle bitirdiler ki atarlı giderli adanalı yarışmanın sempatik, komik maskotu oldu. isimleri vereyim.

(bkz: meryem kasap)
    (bkz: berkan karabulut)
    (bkz: yunus emre özden)

adamın adadaki tüm forsunu adadan sakatlık yüzünden ayrılmadan bir kaç gün önce tek kalemde meryem bitirdi. öyle bir carladı ki ardahan'a, adam şok oldu kaldı. kaşı gözü de bu olaydan sonra oynamaya başladı zaten. belki ilacını tedarik edememeleri o döneme denk gelmiştir, bunu bilmiyorum. o dönemlerde yarışmaya berkan ünlüler tarafında katıldı. acayip gaz, hırslı, hem uzun hem çevik bir herif. kendine güveninden ötürü her yarışma ardahan dedi, sürekli ardahan'ı seçti ve yendi. bir, iki, üç, beş... ardahan'ın özgüveni sıfıra indirene kadar yendi, adamı terbiye etti resmen. ardahan kazanamıyorum gerginliğinden diğer yarışmacılardan da oyun alamamaya başladı. saymadım ama şöyle yaklaşık 3 hafta kimseden oyun alamadı. o aralar yunus emre kendisini potaya da koyunca adam bir yumuşadı sormayın. herkese kanka ayağı çekmeler, babuş demeler, kim güçlüyse ölümüne ona yanlamalar...

bu kadar rezilliğe rağmen birleşme partisini gördü. hatta üzerine de bir kaç hafta kaldı. fatih terim ayağına acun kendisini yalandan ikinci edince götü bile kalktı. barış'a posta koymalar, oyun sonrası takım adına konuşmalar, iyice palazlandı. sonrasında kendince berkan'ı göndermek adına stratejiler yaptı ama bu gece itibariyle o stratejiler çok fena patladı. ersin sakatlıktan gitti, berkan gelecek hafta muhtemelen ilk 2'ye girecek ve yapacağı ilk iş ya evrim kezosunu ya da ardahan'ı potaya koymak olacak. karşı takım 5 kişi kaldığı için acun siksen karşıdan adam gönderilmesine izin vermez. çok yanlış gruba yanladın babuş. parkurlarda tam kendine gelmiştin, onun da nedeni berkan'ın gönüllülere geçmesi zaten ama bunu muhtemelen berkan bile fark etmemiştir. son olarak bu adamın türkçesi neden yok, onu da anlamıyorum. türkiye doğumlusun, türkçe konuşamıyorsun. nasıl lan? bu duruma rağmen akıl kıtlığından olsa gerek, anlat bakalım'ın best of'una falan çıkıyor. kafalar, kafalar... bu gönüllüler takımı cidden gerizekalı.
  • fatih hocayla yakınlığını merak ettiğim yarışmacı
  • son derece itici kaba saba
  • bugün elenmeyen yarışmacı.
hesabın var mı? giriş yap