• tv'de yayınlanan reklamlarında kadınları sadece evin içinde ve doğum yaparken gösteren banka kartı. reklam filmi nedense hayattaki her alana sadece erkekleri yerleştirmişler.
  • http://www.saglamkart.com.tr/

kuveyttürk'ün yeni kartı.
  • eğitim ve sağlık harcamalarında kendiliğinden 5 taksit yapması güzel.(100 tl ve üzeri alışverişlerde) 2018 aralık yds başvurusu yaptım 100 lirayı beşe bölmüş ?? en sevdiğim özelliğiyse limitinin yüzde 10 u kadar 1,25 tl atm nakit çekim ücreti karşılığında faizsiz nakit avans veriyor. ihtiyaç olduğunda ilaç gibi geliyor.
  • mobilden yeni müşteri olacaklara, #161813178...
  • yıl içinde periyodik olarak -misal motorlu taşıt vergisi- belirli grup ve kurumlarda extra taksit imkanı veren kart.
    limitini sesli yanıt ile iki katına çıkardım. taksit yapmaması ise büyük nimet. kafanıza göre limiti sıfırlama imkanı vermiyor, sizi koruyor.

—-kart aidatı almıyor—
    ancak, alışverişlerinizde taksit yapılmıyor.
  • kart aidatı almadığı gibi, aylık olarak güncellenen bonus kampanyaları ile güzel bonus imkanları sunan kart.

tabi her ay kampanyalarını sitesinden takip edip, sms ile ilgili kampayaya üye olmanız gerekiyor.

verdiği bonusları altın olarak veriyor ve ay sonunda aynı bankada açılmış olan altın hesabınıza otomatik aktarıyor.

bu kartı 3 aydır falan aktif kullanıyorum.
    her ay 50'şer tl altın puan kazandım. (yakıt harcamalarına, yemek harcamalarına özel bonus kampanyaları var.)

ay sonunda altın hesabına otomatik yüklendi. ulan yıllarca bonus platinum'lar bilmem neler kullandık bi bok vermedi, bonus monus yalan. yüzbinlerce liralık harcama yapıp 2 lira bonusu zor hak ediyorduk. üstüne de senelik 500 lira falan kart aidatı veriyorduk.

sağlam kart için her yerde taksit yapmıyor falan diyorlar ama, her ay 3 harcamanızı faizsiz, masrafsız sonradan taksitlendirebiliyorsunuz. bana fazlasıyla yeter.

ayrıca sağlık ve eğitim sektörlerinde de tek çekime faizsiz masrafsız 5 taksit imkanı var. şu ana kadar bu kartla ilişkimiz iyi. bundan sonrasına bakacağız.
  • aidat falan yok ben memnunum
  • 3200 liralık teminat yatırdıktan sonra 3000 liralık limitle kullanımıma sunulan kart
    bekle beni bankacılık sistemi, oyuncu geri döndü
hesabın var mı? giriş yap