• 2021 türkiyesi gerçeğidir.

arapçı fetocu, yardakçısı milliyetçiyim diyen arapçı, atatürkçüyüm diyen azınlık faşisti, milliyetçiyim diyen gizli fetocu, herkesin partisiyim diyen azınlık faşisti ve daha niceleri.
  • bu söylemediklerini yapma parti kur oy verelim.
  • vardır efendim. algı kasmanın lüzumu yok.

mülteci sorununu çözecek olana oy verilir.
    ekonominin düzeltilmesi için adım atacak olana oy verilir.
    hukuk sistemini düzeltecek olana oy verilir.
    bu ülkenin geleceğini çalanlardan hesap soracak olana oy verilir.
    kadın cinayetleri ile ilgili somut adım atacak olana oy verilir.
    parlamenter sisteme dönecek olana oy verilir.

verilir de verilir ama bu milletin a. koyacağız diyenlere oy verilmez.
  • atla deve değil türkiye’yi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak. yapılacaklar zaten adım adım yazıldı, rehberimiz mevcut. yönetecek partiden tek beklentimiz kansız o. çocuklarından kurulmaması. yegane koşul bu. bu tip yaratık barındırmayan her partiye oy verilir.
  • apolitik bir birey olarak başlıktaki düşünceye tamamen katılıyorum. sağa bakıyorum vaat, sola bakıyorum vaat; geçmişe bakıyorum her şey vaatten ibaret.
    türkiye yönetici seçmiyor aslında, kimin zengin olacağını seçiyor. ülke, korunmayan bir banka gibi, kime kapının anahtarını versek içeridekileri boşaltıp çıkıyor.
    sanırım önümüzdeki seçimde de oy kullanmayacağım.
  • kanun tesis edilir de hukuk sistemi gerçekten olduğu gibi işler ise, parti sorunu olmayacak durumdur.
  • konu parti konusu değildir. konu ülkeyi bu kokuşmuş zihniyetten kurtarmaktır. partiye değil bu ülkeyi tekrar halkın eline verecek isime oy verilecektir.
  • ''şaka maka algıların erken başlaması''

sacma iddiadır.

emir mi geldi aktroll kardeş zira daha 2023'e var.

edit: yukarıda yazılması gereken hersey aktroll olmayan suserlar tarafından zaten yazılmış da ben seni nasıl engellememişim.

(bkz: aktroll)
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

edit2 : 2021 (bkz: yangınları yardım ve dayanışma platformu)
  • yaaa bu başlıkları açan mal beyinler yüzünden bu haldeyiz işte oy verecek parti yokmuş. çünkü kim gelse bunlardan daha kötü olacak değil mi??
  • ne bıdı bıdı yaptınız önce şu haramilerden kurtulalım 10 senedir hayat mı yaşıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap