• tam olarak bugün hissettiğim durum.
    kolsuz gömlekler, çorapsız mini etekler, yüze vuran sıcaklık... ohh cağğnıım yaz.
  • gözleri demet akalın ve serdar ortaç'ın henüz çıkarmadığı yeni albümüne çevirir. biliriz ki onlar albüm çıkarmadan asla yaz gelmez.
  • kadıköy de daha 8 olmadı 24 derece. 9 dan sonra filan koşulmaz, kepazelik olur.

hayır benim anlamadığım nasıl bir memleket ki çaat diye (hissedilen) 20 den 30 lara atlıyor. ya bırak bir süre de 25 derece gitsin. ne olur yani? incilerin mi dökülür?

evimin önünde arçelik bayine kutu kutu klima sevkiyatı vardı. puzzle ın parçaları şimdi birleşti, aşırı pahalanmamışsa bu yaz iyi gider.
  • benim gibi kış insanlarını yazın gelmesi pek mutlu etmese de yaz gelmiş he. bunu bugün tam anlamıyla hissettim. hafta içi sabahın köründe işe gidip akşam sağa sola bakmadan eve geldiğimden, gün içinde de ofis dışındaki hayatla bağlantım sıfır olduğundan fark edemiyordum ama az önce 5 dk dışarı çıkıp geldim her tarafımdan terler aktı asdfdsa. baktım ağaçlar da yeşermiş kuşlar falan ötüyor. bizim üst kattakiler de kendilerini balkona atmış çay kaşığı şıngırtısı geliyor durmadan. dışarıdan 10 dakikada 5 tane düğün konvoyu geçiyor, sanki bir yerlerden de kızartma kokusu geliyor gibi. tamam tamam yaz gelmiş arkadaşlar. yazı sevenlere müjde yaz mevsimi ayağınıza geldi asdffdsdf..
  • leş gibi sıcakların ilk emareleri ile birlikte hissedilmeye başlanandır.

doğrudan eylül ayına atlayacağım bi zaman rift'i arıyorum
  • havaların hızlı ısınması ve güneş altında fazlaca durulamaması ile birlikte kendini hissettiren durum.

daha yeni yıla yeni girmiştik halbuki, zaman çabuk geçiyor azizim.
  • yaz'mayın dedikya
  • şu sıralar beni mutlu eden nefes almamı sağlayan bir şey böyle gün çok kötü yoğun gidiyo aman be nasılsa yaz diyorum böyle salakça bi seviniyorum o güzel oluyor
  • şaka maka yine deodorant'tın icadından bihaber olan insanları görmemize neden olacak durum
hesabın var mı? giriş yap