*

• bir başhekim yardımcısı vardır ki hakaret etmekten beter eder seni. doktor kıtlığı vardır. başından sonuna tüm personelde kibir almış başını yürümüştür. pek atarlı pek saygısızdırlar
  • ölseniz düşmemeniz gereken hastane. kaldıramazlar çünkü sizi. acil tıp uzmanları ne olup bittiğini pek umursamazlar, bir tahlil yazdırabilmek için 15 (yazıyla onbeş) dakika bekleyebilirsiniz. uzun lafın kısası, gitmeyiniz efendim. gidin adatıp'a falan, kafanız rahat etsin.
  • ...
  • sakaryaeah.saglik.gov.tr gibi bir alan adına sahip hastanemizdir. okurken istemsiz şu dedeye dönüşüyorsunuz.

içerisinde bir takım sağlık çalışanı ve hasta bulunduran hastane. hiç gitmedim. neden bu başlığı açtım bilmiyorum.
  • labirent hastane olarak da adlandırılabilir. girdin mi çıkamıyorsun.
  • her kliniginde en az 50 kisi sıra beklediginiz hastane.
  • serdivan hizmet binasının daha tenha olduğu hastane.
    merkez binasında sıra alamadığınız doktorların eğer varsa serdivan'daki muayene gününü çalışma listesinden öğrenirseniz o gün gittiğinizde ya hiç sıra beklemeden ya da az bir sıra bekleyerek muayane olma ihtimaliniz çoook yüksektir.
  • tuvaletlerinde peçete bulunmamakta ve tuvaletleri kusulmuş sıçılmış şekilde bırakılan hastane. hastahane mi mikrop yuvası mı belli değil!
    sakarya eah'ndeki hijyen sorunu
hesabın var mı? giriş yap