*

• "her türlü festivalin yapılabileceği alanlar proje içesinde yer alacak"

kaynak
  • oraninda icine edin rahatlayin
  • artık ben şundan eminim.

bu adamlar ülkenin bütün güzelliklerini yok etmek için elinden geleni yapıyorlar.
  • mescitsiz olmazdı tabi...

ilk fırsatta gidip bozulmadan görmek lazım.
  • (bkz: uzungöl)

daha da bir şey yazmaya gerek yok.
  • bu insanlar, ülkenin tüm güzelliklerini yok etmeye and içmiş haramiler benim gözümde.. ve yeminlerine de çok sadıklar.. hele de baştaki malum lanet... bu şekilde düşününce hiçbir haber şaşırtmıyor zaten.. ne kaldı geriye a.... k... ları dedikçe, baska bir cennet parcasına çökmeyi basarıyorlar
  • bir dönem 15 temmuz ağızlardan düşmüyordu (şehitlerimize allah'tan rahmet diliyorum), şimdi de millet bahçesi...
  • --- spoiler ---

"biz burayı cumhurbaşkanlığımızın dün açıkladığı manifesto çerçevesinde çevreyi korumak adına, şehirlerimizi korumak adına özel çevre koruma bölgesi ilan edeceğiz. bu ilan çerçevesinde, bulunduğumuz yaklaşık 300 bin metrekarelik alanda salda millet bahçesi yapacağız.
    --- spoiler ---

rica ediyorum siz çevremizi de şehirlerimizi de korumayın.
  • bir yeşilova'lı olarak hay ben sizin de projelerinizin de...
    yahu bu kadar mı doğaya ve doğala düşman olunabilir. kardeşim sen kentlerdeki sorunları bitirdin de mi sıra salda ya millet bahçesini düşünmeye geldi.
    ayrıca salda'ya bir şey yapmak istiyorsan çöp toplama, sahilin gerisine peyzaj gibi şeylerde belediyeye destek ol yeter. millet bahçesi ayağına her yeri betonlaştıracaklar. yürüyüş yolu diye diye sahilin ve ormanın a...koyacaklar. ayrıca kafeler yapmak ne yahu? zaten belediye bir kafe işletiyor şu an. gayet de ucuz ve yeterli. mescit de var.
    neden yapıyor bunu? çünkü kafe mescit ayağına yapılaşma başlayacak. peşkeş çekecek.
    buna dur demezsek yerel halk olarak, burdur vekilleri belediye başkanı olarak, bu doğal mirası sonraki kuşaklara aktaramazsak; bize de yazıklar olsun.
hesabın var mı? giriş yap