şükela:  tümü | bugün
  • "her türlü festivalin yapılabileceği alanlar proje içesinde yer alacak"

kaynak
  • artık ben şundan eminim.

bu adamlar ülkenin bütün güzelliklerini yok etmek için elinden geleni yapıyorlar.
  • mescitsiz olmazdı tabi...

ilk fırsatta gidip bozulmadan görmek lazım.
  • (bkz: uzungöl)

daha da bir şey yazmaya gerek yok.
  • bu insanlar, ülkenin tüm güzelliklerini yok etmeye and içmiş haramiler benim gözümde.. ve yeminlerine de çok sadıklar.. hele de baştaki malum lanet... bu şekilde düşününce hiçbir haber şaşırtmıyor zaten.. ne kaldı geriye a.... k... ları dedikçe, baska bir cennet parcasına çökmeyi basarıyorlar
  • bir dönem 15 temmuz ağızlardan düşmüyordu (şehitlerimize allah'tan rahmet diliyorum), şimdi de millet bahçesi...
  • --- spoiler ---

"biz burayı cumhurbaşkanlığımızın dün açıkladığı manifesto çerçevesinde çevreyi korumak adına, şehirlerimizi korumak adına özel çevre koruma bölgesi ilan edeceğiz. bu ilan çerçevesinde, bulunduğumuz yaklaşık 300 bin metrekarelik alanda salda millet bahçesi yapacağız.
    --- spoiler ---

rica ediyorum siz çevremizi de şehirlerimizi de korumayın.
  • her güzel olan şeye alerjiniz var. doğaya karşı nefretiniz tavan yapmış durumda. ülkeye dair güzel olan ne varsa yok etmek istiyorsunuz. sevdiğiniz tek yeşil türbedeki ve paradaki yeşil. allah sizin belanızı da vermiyor ki rahat nefes alalım
  • milletin amına koyanlar tabi ki ülkenin doğal varlıklarının da amına koyacaklardı.

ülkeye yaptıkları tahribat temizlemeye kalkılsa bir insan ömrü yetmez maalesef.