şükela:  tümü | bugün
  • http://www.nationalturk.com/…ce-kirmizi-kart-456677

2009 yazında şampiyonlar liginde oynamak iin fenerbahçe'ye gelen miro stoch'tur..

2009-10 sezonunda avrupa liginde oynayıp ,
    2010-11 sezonunda young boysa ş.liginden elenip,
    2011-12 sezonunda şikeden dolayı , ş.liginden şuutlanıp,
    2012-13 sezonunda spartak moskovaya ş.liginden elenip,

bu amacına fevkalade ulaşmıştır...
  • (bkz: oynayamadı)

edit: zamanın ötesine gitmiş. herhalde stoch fenerbahçe formasıyla şampiyonlar ligi'nde oynadı ama ben bilmiyorum. saygılarımla...
  • akıllara bursaspor'dan "şampiyonluk yaşamaya gidiyorum" diyerek galatasaray'a transfer olan mustafa sarp'ı getiriyor.

kaderin cilvesi, o sezon galatasaray ligi ancak 3. sırada bitirebilirken, bursaspor şampiyon olmuş, ertesi sezon da ligi 8. sırada bitiren galatasaray'la yolları ayrılmıştı. mustafa sarp hala şampiyonluk yaşayamadı ama elazığspor'u kümede tutmayı başardı...
  • bu isteğini; ancak galatasaray'a tranfer olarak gerçekleştirebilecek yetenekteki bir futbolcunun adının önündeki sıfat.
  • kewell "bu sezon başta şampiyonlar ligi olmak üzere ligde ve kupada parlak başarılar kazanacağımıza inanıyorum" demiş..

stoch " şampiyonlar liginde oynamak için fenerbahçe'yi tercih ettim" demiş.

iki resim arasındaki farklar;

1- kewell şampiyonlar liginde oynamak için gaatasaray'ı tercih ettim dememiş.

2- kewell zaten türkiye'de hiçbir kulüple anılmadan galatasaray'a gelmiş.

3- stoch galatasaray'la anlaşmış, daha sonra fenerbahçeli omuştur..

4- bu transfer çalımını da galatasaray'ın değil, fenerbahçe'nin şampiyonlar liginde oynayacak olmasına bağlamıştır..

5- yanılmıyorsam 2010 senesinde gelen stoch, 1 kez bile şampiyonlar liginin müziğini stadta çalarken duyamamıştır..
  • bazı arkadaşların anlamadığı konu şu;

konu stoch'un şampiyonlar ligi için fenerbahçe'ye gitmesi değil..

konu stoch'un şampiyonlar ligi için, galatasaray'ı değil fenerbahçe'yi tercih etmesi..
  • (bkz: ekşi sözlükteki galatasaraylı troller)

edit: bir mustafa sarp değildir ama nedense fbliler bunları kafaya takmaz. ancak böyle zırvalarda önlerine getirir. sonra eziksiniz dediğimizde kızıyosunuz ama.