• geri sayım bitmesine rağmen açılmamış olan site. yıl 2014. hayırlı işler.
  • aşırı yoğunluk nedeniyle bir türlü girilemeyen site.
  • bu saçma site ve eren holdingle ilgili başımdan geçen olayı anlatıyım. olay hala süregeliyor.

özetini şimdiden yazıyım 2 3 kuruş indirim için bı sorumsuz ve saçma şirketten ürün almayın.

12 eylülde verdiğim siparişte bir gömlek ve bir bot siparişi verdim. 1 hafta sonra kargo geldi. buraya kadar herşey normal. kargoyu açtım baktım gömlek var ama bot yok!! arayıp sorduğumda ürün stok hatası tedarik aşamasında en kısa zamanda çözücez gibi klasik copy paste cevaplar verdiler. neyse burasına da olur böyle dedik. bugün kasımın 6sı hala ne bot var ne de para iadesi !!!
    adamlar 3 hafta önce aradılar botu kargoya verdik bir kaç güne elinize ulaşır dediler. iyi dedim tamam. sonra bidaha stok hatası dediler. ulan kargoya verilen ürünün stok hatası mı olur ? dedim ki ben bu saçmalığı daha fazla çekmicem. bana paramı iade edin. tamam 3 iş günü içinde hesabınıza yansır dediler. hala 3 haftadır o 3 iş günü içindeyim. avukat arkadaşlara soruyorum bunların burnundan nasıl getiririm bu saçmalığı lütfen akıl verin. sorun parada değil ama salak yerine konuyoruz. her aradığımda 3 iş günü içerisinde diyorlar.

hı bu arada bugün aradım ekim 22 de hesabınıza havale yapılmış dendi ben size dekonto göndericem dediler. ben de hesap özetimi gönderiyim nerde ödeme dedim yine kapattık telefonu. ciddi soruyorum arkadaşlar bu adamlara dava açma hakkım var mıdır ve en ağır yaptırımı ne olur ?

edit: para iadesini 3 ay sonra yaptılar. bu saçma siteden alışveriş yapmayın.
  • başlamıştır. 400tl'ye 3 gömlek, 1 converse aldırmıştır.
  • siparişlerimin hesabımda görünmediği boktan çadır. problem çözülecek diyorlar ama kim bilir ne zaman. kredi kartımdan ödemeyi aldın abicim sen. bu ne saçma sistem ya!

yapacağınız işi seveyim ya. burnumdan geldi.
  • sanırım lacoste un mağazasını açabilecek kadar ürüne sahibim şuan.
    sadece "sanal çadır" değil, bedava san-al çadır sanki.
  • kendi hesabıma giremediğim, siparişlerimi görüntüleyemediğim ve hatta 2 hafta geçmesine rağmen hala siparişlerimi alamadığım uyduruk site.
  • 5 gün 10 saat 33 dk
  • şanal çadır vip açıldı, bizim gibi fakirlerin vipten kalanları alabileceği çadır için ise geri sayım 3 gün 13 saat dolaylarinda devam ediyor. trendyol'da 1000 tl alışveriş yapınca elite üye oluyorsun ama bunda nasıl vip olunur bilen varsa geri gelsin.

tanım: heyecanla açılmasını bekledigim çadır. bugüne kadar hiçbir siparişte sorun yaşamadığını da belirtmek isterim.
  • 10 dakika sonra vip için açılacak site.
hesabın var mı? giriş yap