• bfik ile beraber fatal combo oluşturan kural.
  • uyarılmaksızın karşılaşabileceğiniz ve sonucunda lanetli çaylak olabileceğiniz kısaltmadır.
  • yıllar önce sarhoş kafayla yaptığım için çaylak edildiğim sözlük kullanım ihlali.
    sıra tekrar gelip tekrar yazar olunca yine bi halt yemiş ve uçurulmuştum. hiç de haksızlığa uğramış gibi hissetmemiştim çünkü sözlük öyle bi yerdi.

yıllar geçti. sözlük forum gibi bir şey oldu. iyi oldu kötü oldu'sunda değilim, bu çok uzun bi tartışma belki de iyi olmuştur.

ama sonuç şu: kim takar sbce'yi, bfik'yi falan :)
  • sözlüğün sözlük olduğu zamanlarda yeni nesilleri çaylak yapmak ve boş yazarları sözlükten uçurmak için kullanılan, oldukça da verimli olan bir olaydı.

tabi kim öle, kim kala...
  • uzun zamandir sozlukte sol frame'de pek denk gelmedim.
    eski kurt yazarlar, yeni yazar alim zamanlarinda sıkça soru basliklari açar, soru basligina hemen bir sey yazmak icin atlayan yeni yazarlardan cevap entry yazanlar seri ispiyonlanir ve akabinde gelsin lanetli çaylaklıklar gitsin sourlines biletleri olurdu.
    modlog'ta ucanlar izlenir, baslikta legal entry'lerle eglenilirdi.
    hey gidi.
  • görevini suistimal edenlerin entry sildirmek için kullandığı gerekçe.
  • ayni tanima giren diger entrylere dokunulmamasindan anlasildigi uzere
    gorevini suistimal eden modu bozuklarin kullandiklari gerekce.
  • keşke düzgün bir moderasyon kalsaydı da hala şu kural işleseydi. o kadar para da kazanıyorlar da bedava çalışan moderasyon gidince yerine moderasyon işe alamıyorlar. sözlüğün geldiği durum ortada. bunu sen ben biz siz onlar hatta aktroller bile biliyor. kanzuk ve ssg de biliyor hatta teo guru falan da. sanırım salmışlar tamamen gittiği yere kadar gitsin kafasındalar. ya da öleceği güne kadar sağalım umrumuzda olmaz diyorlar kim bilir. bu da gün be gün kalitenin düşmesine sebep oluyor.
hesabın var mı? giriş yap