• dolar 10 lira olacak diyenlerin gözaltına alındığı günlerde doların 10 lirayı geçtiği bir ülkede artık güldürmeyen atanamamış goebbels fıkrası.
  • evet, bence de yalan, en az 50 tl olacak çünkü.
  • cumhurbaşkanlığı iletişim ofisi doların ne kadar olacağını nerden bilmektedir?

doların ne kadar olması gerektiği cumhurbaşkanlığı iletişim ofisinden mi belirlenmektedir?

cumhurbaşkanlığı iletişim ofisinin serbest piyasaya müdahele etme yetkisi var mıdır?

piyasa manipülasyonu suç değil midir?

seçimden sonra 40'ı geçerse cumhurbaşkanlığı iletişim ofisi tekzip yayınlayacak mıdır?

istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.
  • hekes dolar, euro, altın alırken devalüasyon olmaz.. yedirirler mi olum size* önce o aldıklarınızı geçinmek için bozduracaksiniz sonra o iş.

yastık altını mecbur bozacak noktaya bi gelin, kira için, elektrik faturası, çocuğa harçlık için bir bozun altınları.. sonra 100 de olur, 200 de.
  • hepimizin bildiği üzere akp'nin başlıca iletişim aracı yalandır.

(dolar 40 tl olacak iddiası yalandır + iddiası yalandır) formülünden iddiası yalandırlar birbirini götürür geriye “dolar 40 tl olacak” kalır. saygılar.

ben asgari ücretin 17 bin tl yapıldığını duyunca 2024 sonu doları 43 hesaplamıştım.
  • 39 dan sonra sat dugmesine basan adami gorevden alacaklar anlasilan, direkt 50 ye sicrayacak
  • olmaz diyorlarsa aman dikkat! ne derlerse genellikle tersi olduğundan şifreli mesaj gönderiyorlar diye düşünüyorum artık ben.
    ekonomik konularda geçmiş örnekler gayet mevcut.ne olmayacak dedilerse; bir şekilde oldu yani görüyoruz:)
  • sürekli açıklama yapmak yerine istifa edip bu işlere karışmaması gerekenleri gösterir başlık.
  • şu acıklama doların o seviyelerde bir yere geleceği ile ilgili tüm şüphelerimi giderdi ve bende yeni bir endişe yarattı..

doların çıpayı 45'e atma ihtimali var..

üstad sizler ne dediyseniz tam tersi cıktı, tüm akp bazlı ıc anadolu illeri dolara hucum ediyor yani sizi sizden cok sevenler bile sizi dinlemiyor..

ee haliyle sızın bu acıklamalarınızı gorunce size muhalif olanlar da yükleniyor, cunku neden?

sözünüzün bir ağırlığı yok..

3 dediniz oldu

10 dediniz 25 oldu..

şimdi 40 olmayacak diyorsunuz, oradan denklemi kursun vatandaş, bakalım kaç olacak?
  • oo demek mi 40 cepte , üstü nedir takipte kalınız demeye çalışıyor
hesabın var mı? giriş yap