• bu kisinin bir de eskiden diskoda gecen, akillara zarar bir klibi vardi eblek bir sarkiya cekilmis olan
  • ablasinin gercek soyadi sayan olmadigina gore bununki de degil.
    ablasinin gercek adi seda olmadigina gore bununki de sedat olmamali.
  • gercek ismi selahattin gürsaçar’dir. yillar once abisini vurmustur, ekim 2003'te de birinin ayagina kursun siktigi haberi cikmisti, artik dogru muydu degil miydi bilemiyorum. bahsi gecen discolu klibi ise cok guzeldi. pesinde mafya vardi, karanlik sokaklardan kosarak adamlardan kaciyordu, sonra yolunun uzerindeki bir discoya girdi ve mirror ballun altinda sarkisini soylemeye ve dans etmeye basladi.. ilgincti..
  • ablası seda sayan gibi r harfini cömertçe harcayan bir şarkıcı idi. ama bu abimiz ek olarak, r harfiyle ud çalıyordu.
  • bay x tarafından da icra edilen güzide bir diğer şarkısı da "ateşine yanayım"'dır. orijinal klibi bulmak nasip olmadı. küstün mü canım albümündeymiş. 2. şarkı.tabii dayanabilirseniz. çelik gibi sinir lazım. misal çakra makra kalmadı ben de akşam akşam.
  • nasıl bir bilinçaltıysa, 90'lar ve televole dendiğinde gözümde direkt bu abinin uludağ'da kayak yapmaya çalıştığı görüntüler canlanır.
  • bir zamanlar, tvlerdeki sunucuların nasıl olduğu anlaşılamaz bir biçimde "yakışıklı sanatçı" diye andıkları ve sundukları komik tip.
    hayır olur da bu kadar olur dedirten cinstendi.
  • 2009 senesinde 5 yıllığına kartal cezaevine gönderilmiş olan büyük efsane. televizyon dünyasına umarım bomba gibi bir geri dönüş yapar. çakır gözlü yürekli çocuk.
  • ellere düş şarkısıyla bana masal anlatmada tekrardan hatırladığımız isim.
hesabın var mı? giriş yap