şükela:  tümü | bugün
 • tek bulut.
 • $u aralar aydın-denizli bolgesinde me$hur olmakta olan samimi goruntulu genc bir rapci. cogunlukla rap genc insanlara ozgu olaganustu sabra sahip olmadan dinlendiginde tahammul edilmekten uzak olmasina ragmen bu arkada$in cali$malarinda bol bol melodi ve en onemlisi vokalle arkada calan muzik arasinda bir uyum var. bu bile ba$li ba$ina olayi klasik rap-hip hop'tan uzakla$tirarak reggae'ye yakinla$tiriyor.

  sevdik biz, umariz ba$arili olur. (bkz: bana her yol paris hilton)
 • sevenlerinin sadece 10-14 yaşlarındaki "oo dostum sago eskidi, rap size kalsın bize s£h@b£ yeter!!!!" bebelerinden oluşmadığını bildiğim mc. bak ben varım mesela dostum. paso dinliyorum seni. fan sayfana 10 saniyelik vidyon düşse, hemen merak edip izliyorum. o antalya'da dinleyenlerini daire şeklinde etrafına dizip, deniz kenarında attığın acapellalarını milyon kere izlemişimdir. hem bak ehliyetim bile var. kocaman adamım. fakat gelmiyorum konserlerine. daha doğrusu hiçbir rap konserine gitmiyorum. saat 12'deki konserlere gidip ordaki 12 yaşındaki bebelerle, ya da ooo biz gangtayız kankaalarla hep bir ağızdan şarkını söylemek istemedim belki, bilmiyorum.. sen nasıl bunu istiyorsun onu da anlamış değilim ayrıca.. bildiğin çocuk tiyatrosu yapıyosunuz sahnede.. bunu hakettiğini düşünüyosan orası ayrı ama bence haketmiyorsun.. bunda organizatörlerin suçu var demiştin o radyo programında.. çıkmıycaksın o zaman dostum sahneye. ne zaman ki istanbulda sağlam bi sahnede akşam 8-10'da başlar konserin, ne zaman ki konserin başladığında küçük gangstalar çoktan uykuya dalmış olur, işte o zaman en önden eşlik ederim parçalarına. işte o zaman görmek istediğin kitleyi görürsün karşında. konserlere gelin destek olun demiştin ya hani, işte böyle yap gelelim. tabii "18 yaş sınırı koyarsam dolduramam ben o mekanı" korkusu varsa sende, ona da bişey diyemem ve kulaklarımı kapatıp, saygı duyarım. * *
 • hiphoplife freestyle king iideki favorim. west poets sakarya konserinde epey vakit geçirdik. 22 mayısa çok iyi hazırlanıyor. ona göre. herkes daha iyi vörsler yazıp gitsin yarışmaya.
 • sevenlerinin çokluğu kadar,sevmeyenlerinin de bolluğu aşikar,tanındığında gayet mütevazi olabildiğini göreceğiniz,aydın nazilli'den bir underground rapçi.gerçi ona karşı duyulan sevmemezliği ve çekememezliği bir türlü anlamış değilimdir ama aslında kendileri gerçekten iyi bir insandır.ve inşallah onu ileride over over yerlerde göreceğiz.yolu açık olsun (:
 • 24 eylül sakarya konseri öncesi otel odasını basıp şok ettiğimiz aslan parçası.
  pek fotoğrafının olmaması üzerine bir kaç çekim yaptık, beğendiyse ne ala.

  -her fotoğrafa reklamını yapıyon le, yapma. biz yazarız hepsinin altına. diyip de sataşmaları da oldu.

  geniş düşünen biri ayrı zamanda.

  yeni bir albüm hazırlamakta, ilk dinleyenlerinden olmak da güzel tabi.
  paldır küldür geliyordu okuduğu parçalar, ayık olun ^^

  son olarak:
  -köyünüze dönün atışıydı bu!
 • çok hoş bir klip hazırlamış tariz şarkısına. şimdilik trailer ile yetinin. yarın öbür gün yayınlanır diye düşünüyorum.

  facebook.com/sehabe takipte kalın derim ben. yeni albümü de bir patlatsa çok güzel olacak çok iyi olacak ama lakin öyle olmuyor, bekliyoruz.

  edit: dedim ben yayınlanır diye. istihbarat sağlam. gerçi sayfada da cuma yayınlanacak diyordu. buyrun size klip on youtube
 • kendisinin fırtına öncesi sessizlikte olduğunu düşündüğüm hoş sohbet.
  bir de twitter adresi var.
 • (bkz: medusa feat. sehabe - siyah) medusaya birşeyler katmış repci kardeşimiz.
  ilginç ve garip sözleri var.

  bak bakalım aynalara yaptıgın dırdırın farkı varmı kaynanadan.